Lista ocen Seat Ibiza IV SportTourer (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Muha
SportTourer 1.2 TDI CR 75KM 55kW
Na pusto nie można nic mu zarzucić. Ma jednak dość duży bagażnik jak na tak malutki samochodzik, więc sporo się mieści, jednak samochodzik niewiele jest w stanie udźwignąć. Widziałem grubsze sprężyny w długopisach. Poważnie byłem zaskoczony jak zobaczyłem je pierwszy raz :-)
~radek
SportTourer 1.4 MPI 85KM 63kW
bardzo dobry poza tym że po odebraniu auta musiałem ustawić zbieżność w serwisie( kierownica lekko w lewo). Bardzo dobrze prowadzi się po łuku z predkościami o jakie nie podejrzewałbym kombi. Zero myszkowania, dobrze trzyma kierunek na wprost. Dobre wspomaganie
~Piotrek
SportTourer 1.4 MPI 85KM 63kW
super wspomaganie, leciutko chodzi, pewnie trzyma się drogi, twarde zawieszenie - tradycyjne znane z poprzednie ibizy i golfa- felgi 16'' za twarde, musiałem zmienic na 15'', polskie drogi są bezlitosne
~Maxc
SportTourer 1.6 TDI CR 90KM 66kW
samochód jest podatny na mocne podmuchy wiatru , i koleiny , układ kierowniczy jest dość nerwowy, Ale za to dobrze się spisuje na górskich serpentynach. (charakterystyka podobna do fabi kombi II)
~oponet
SportTourer 1.2 TDI CR 75KM 55kW
Zawieszenie takie sobie ale do szybkiej jazdy po zakretach nie zacheca.Jest sztywno i sprezyscie , mało komfortowo ale poprawnie.Jesli szykasz komfortu to raczej w wiekszym aucie.
~przemo_p
SportTourer 1.4 MPI 85KM 63kW
Bez zastrzeżeń, pracuje dość sztywno i dobrze tłumi nasze nierówności, mam 16\" felgi i opony 215/45/16 więc trochę niskie, mimo tego jestem zadowolony.
~T.J.
SportTourer 1.6 TDI CR 90KM 66kW
Bardzo precyzyjny dobrze trzymający samochód w zakrętach
~Adam46Kudam
SportTourer 1.2 TDI CR 75KM 55kW
prowadzi się bardzo pewnie jak po sznurku
~jankes
SportTourer 1.2 TDI CR 75KM 55kW
prowadzi sie jak po sznurku reakcja idealna

Usterki Seat Ibiza IV

Seat Ibiza IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~eXtreme9
SportTourer 1.4 MPI 85KM 63kW
za krótko użytkuję żeby coś napisac.
Seat Ibiza IV SportTourer