Oceny Seat Ibiza IV SportTourer 1.4 MPI 85KM 63kW 2010-2012

Najnowsze oceny Seat Ibiza IV SportTourer 1.4 MPI 85KM 63kW 2010-2012

4,1
~Tomek
SportTourer 1.4 MPI 85KM 63kW
Jak na tą klasę pojazdu i za te pieniądze nie ma co wybrzydzać. To trzeci Seat w życiu którym mam okazję jeździć. Samochód jest z roku 2011 zakupiony w 2012 r. w polskim salonie ja jestem jego drugim właścicielem, kupiłem go w 2015 r. przy przebiegu 95 tyś km. Aktualnie na liczniku mam przejechane 124 tyś. Samochód od nowości posiada zamontowaną przez salon Seta instalację do gazu LPG firmy BRC. Tankuję gaz robię podstawowy serwis i jeżdżę...
~PaKo
SportTourer 1.4 MPI 85KM 63kW
Auto zgrabne, pakowne, zwrotne, nawet żwawe. Spalanie na poziomie diesla (6,2 mieszane), części raczej tanie (rozrząd + pompa wody = 400 PLN, tłumik końcowy 120 PLN, ...). Ciekawe wykończenie wnętrza, bezawaryjny (mam nadzieję) silnik. Zobaczymy za kilka lat na jaką ocenę końcową zasłuży.
~eXtreme9
SportTourer 1.4 MPI 85KM 63kW
Samochód mam kilka dni więc po około 10 tyś km dodam nową ocenę. Szukałem tego modelu bardzo długo wreszcie udało się znaleźć. Auto spełnia w 100% moje oczekiwania bagażnik spokojnie pomieścił 4 koła 16cali, jeździ się bardzo dobrze wnętrze bardzo ładne, puki co to wszystko co mogę napisac.
~Piotrek
SportTourer 1.4 MPI 85KM 63kW
Wg mnie najładniejsze auto tej klasy w grupie VAG i w tej klasie, bardzo przyjemne i nowoczesne w środku ale nie idealne, silnik 1,4 mpi to kompromis niezawodności, mocy i kosztów eksploatacij, 1,2 to porażka
~przemo_p
SportTourer 1.4 MPI 85KM 63kW
Jestem bardzo zadowolony, auto naprawdę może się podobać, mamy na 16\" felgach w kolorze śnieżno białym-rewelacja. Design najlepszy w tym zakresie cenowym, oglądałem VW,Skody,KIA,Mitsubishi-porażka. Seat IBIZA ST Style COPA - polecam.
~radek
SportTourer 1.4 MPI 85KM 63kW
dla mnie nie ma lepszego auta z tego segmentu z tym wyposażeniem takim bagażnikiem i TAKIM WYGLADEM
Seat Ibiza IV SportTourer