Lista ocen Seat Ibiza V Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW 2017-2021 (5) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Regon
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Podtrzymuję opinię, że za te pieniądze część materiałów mogłaby być lepsza - aczkolwiek wszystko się póki co nieźle trzyma. Niestety czuć, że "to co najlepsze" musiało trafić do Polo, a cena Ibizy nie mogła być też dużo niższa. Co jednak warte odnotowania - Ibiza to chyba najtańsza opcja, jeśli chcemy samochód klasy B z silnikiem o mocy ponad 110 KM. Niestety ale o ile wiele innych modeli też ma w ofercie mocne motory, ale dostępne tylko z...
~KPSL
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Pomimo pięknego wyglądu, doskonałej jakości i zestrojenia zawieszenia i układu kierowniczego, bardzo dobrze przemyślanego i wykonanego wnętrza, oraz w miarę ekonomicznego silnika - trzeba to śmiało powiedzieć - samochód jest po prostu drogi. W tej samej cenie można wybierać wśród konkurencji, więc jeżeli coś skusi Cię do zakupu tego samochodu, na pewno nie będą to względy finansowe.
~autostrader
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Przy tak niewygodnym samochodzie cena jest zbyt wygórowana. Samochód jest zbyt słabo wyposażony w stosunku do ceny. Kupując rozważałem zakup Skody Scali, która przy niewiele wyższej cenie oferowała znacznie bogatsze wyposażenie. Niestety nie mogłem wybrać tego drugiego auta, bo nie pasowało mojej partnerce.
~Regon
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Jeśli coś można Ibizie zarzucić, to nieco za wysoką cenę względem użytych materiałów i wyposażenia. W klasie są bowiem na pewno nieco taniej wypadające samochody.
~Pepe
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Tani nie jest, ale wart tych pieniędzy.
Seat Ibiza V Hatchback 5d