Lista ocen Seat Ibiza V Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW 2017-2021 (6) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~KPSL
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Ibiza zaskoczyła mnie wyciszeniem już na jazdach próbnych. Samochodu praktycznie nie słychać do 120km/h, choć potem zaczyna robić się hałaśliwy. Nie ma problemu z "dyskomfortem oponowym", ani też z świszczeniem przez uszczelki. Słyszałem różne opinie o trzycylindrowej jednostce, ale mi akurat jej dźwięk się podoba.
~autostrader
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Auto jest bardzo ciche, w środku praktycznie nic nie słychać z zewnątrz, nie słychać pracy silnika, mimo że to trzycylindrówka. Nawet przy szybkiej jeździe autostradą w samochodzie jest bardzo cicho i nie czuć prędkości.
~Pepe
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Silnika nie słychać do 140 km/h (oprócz sytuacji wspomnianych wcześniej), nadwozie też rewelacyjnie zaprojektowanie, szum powietrza jest słyszalny powyżej 120 km/h. Ale za to fabryczne opony słychać. Warto wymienić je na bardzo ciche.
~l76
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Jeżeli chodzi o silnik pomimo tego , iż pod maską nie ma maty wyciszającej jest w miarę cicho nawet przy prędkościach autostradowych , gorzej z plastikami które zaczynają się odzywać.
~Regon
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
W przypadku Ibizy warto zdecydować się na ciche opony - bo w dużym zakresie obrotów to one są najbardziej słyszalne.
~Regon
Hatchback 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Jak dla mnie super - przy spokojnej jeździe słychać głównie koła, przy przyspieszaniu dołącza do nich silnik.
Seat Ibiza V Hatchback 5d