Lista ocen Seat Ibiza V (21) - Całokształt

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Papitan
Seat Ibiza V
Długo wybierałem samochód. Na początku byłem nastawiony na Suzuki Swifta, ale w końcu nawet nie zrobiłem nim jazdy próbnej. Odrzucony za zbyt mały bagażnik i słabe wyciszenie. Potem brałem pod uwagę jeszcze Tipo, Astrę, Micrę, i20, Rapida i Fiestę. Dwa pierwsze albo za drogie albo zbyt słabo wyposażone i słabe silniki, kolejne dwa za małe i słabe silniki, Rapid gorzej wykonany niż Ibiza. Ostatecznie wybierałem między Fiestą i Ibizą, zrobiłem...
~Regon
Seat Ibiza V
Samochód mam od niecałych dwóch tygodni - przejechane 1000 km. Ogólnie ten wpis ma być pierwszy, a za rok, może dwa chcę dodać kolejne jeśli coś w moich odczuciach, awaryjności czy zużyciu paliwa się zmieni. Samochód w wersji Style z pakietem comfort+ (częściowe LED-y, felgi 15 cali i czujniki parkowania) oraz podłokietnikiem. Wersja była "krojona" pod konkretne zastosowanie (jazda do pracy 40 km ekspresówką, jazda po mieście, wyjazdy...
~KPSL
Seat Ibiza V
Nowy Seat Ibiza zaskoczył mnie swoim całokształtem. Chciałem samochód nowy, dobrze wyposażony, ale też nie najdroższy. Wybierałem wśród wielu samochodów klasy B, ale tylko Seat był na tyle nowoczesny, przemyślany i dopasowany do mnie, że wybór był wręcz prosty. Jest lepiej wykonany niż Polo, wygodniejszy niż Fiesta, większy niż i20 i tańszy niż Mazda ;) Moja Ibiza jest w wersji FR (Full LED), w kolorze Mystery Blue i "siedzi" na 18 calowych...
~tygryska1
Seat Ibiza V
Super, mialam poprzednia Ibize z 1.4 mpi i bylam z niej bardzo zadowolona, ta jest poprostu super. Jedyny mankament to, to że nie mozna na stałe wyłączyć funkcji star&stop, i problem ze zdjeciem zagłowków przednich , tak poza tym super . Udalo mi sie zejsc ze spalaniem na odcinku 25km do 3,9l/100km, zazwyczaj mam do pracy spalanie pomiedzy 4.2l a 5.0l.
~Mirosław
Seat Ibiza V
Świetne auto. Mało minusów. Bije konkurencję. Ktoś tam pisał o fiescie jest znacznie mniejsza. A polo nie jeździ tak sportowo. Skoda gorzej wykonana brzydkie zegary w seacie sportowe. Więcej konkurentów nie ma. To auto ma charakter i dusze. Polecam gorąco zakochałem się od 1 wejrzenia.
~l76
Seat Ibiza V
Na wielki plus zasługuje ogrom miejsca w kabinie jak na tą klasę. Jeżeli miałbym się do czegoś przyczepić to przede wszystkim silnik który łapię zadyszkę do 2 tyś. obrotów oraz cena - takie autka na naszym rynku nie powinny nawet przy bogatym wyposażeniu przekraczać 60 tyś pln.
~Krzysztof
Seat Ibiza V
Bardzo fajne auto - nowoczesne, dobrze wygląda, dobrze jeździ a do tego jest zaskakująco przestronne. Dowód na to, że może być i praktycznie i przyjemnie. Polecam wersję z oświetleniem fullLED. Raz, że lepiej wygląda a dwa - jakość oświetlenia jest naprawdę rewelacyjna.
~Michal J.
Hatchback 5d 1.5 TSI 150KM 110kW
Seat Ibiza V
Auto ma sporo zalet i sporo wad, których na początku nie wida. Uwydatniaja się z czasem i trzeba się przystosować jeśli chcemy jeżdzić auteem. Zacznijmy od zalet: silnik, kztałt karoserii oraz wnętrza, kierownica, komfort podróżowania.
~Jakub
Seat Ibiza V
Jak na auto miejskie zaskakująco dużo miejsca w środku. Prowadzenie znakomite, nawet na 15 calowych zimówkach. Można się przyczepić do twardych plastików, jednak ich spasowanie jest na najwyższym poziomie i nic nie trzeszczy.
~Krzysztof
Seat Ibiza V
Świetny samochód, który po świetnym pierwszym wrażeniu tylko zyskuje w czasie eksploatacji. Silnik tsi spisuje się świetnie, polecam tez reflektory LED - świetnie wyglądają i niezłe świecą.