Lista ocen Seat Leon III Hatchback (51) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hirek
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Kolejne zaskoczenie. Silnika na postoju nie słychać. Oczywiście nie ma on jakieś pięknej barwy, ale jego wkręcanie do czerwonego pola jest dość przyjemne. Nie jest też szczególnie konieczne, bo jak już wspominałem utrzymywanie obrotów w zakresie 2-3 tys jest zupełnie wystarczające nawet do wyprzedzania w trasie. Na autostradzie, na 6tym biegu, przy licznikowej prędkości 140-150 km/h obroty to niecałe 3 tys/min, więc w środku jest naprawdę...
~Rumcays
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Typowa niższa klasa średnia. W mieście super cichutko. W trasie pierwsze szumy pojawiają sie od 100km/h. Jazda przy 140 w miarę komfortowa. Powyżej tej prędkości szumy nasilają sie nieco bardziej. Niestety samochód bardzo słabo wypada jeżeli chodzi o mocowanie plastików, które niemiłosiernie trzeszczą przy skręcaniu. W zimie głośne trzaski z okolic deski rozdzielczej.
~A.K.
Hatchback 1.8 TSI 180KM 132kW
Wyciszenie jest mocną stroną auta- ale nie najmocniejszą- gdzieniegdzie zdarzy się usłyszeć trzeszczenie plastiku. Analogicznie można słyszeć szum wiatru i odgłos silnika- miejmy na uwadze, że to nie jest auto segmentu premium- jednak po przejażdżce A3 obecnej generacji- jestem w stanie powiedzieć, że auta są porównywalnie wyciszone.
~barq
Hatchback 2.0 TDI CR 184KM 135kW
Porównując do aut tej klasy jest dobrze a nawet bardzo dobrze. Przy 140/150 słychać jedynie delikatny świst powietrza. Ważna uwaga opony które daje seat (przynajmniej mi takie dali marki na Bridg...) są cholernie głośne tzn kupiłem opony zimowe które są o niebo cichsze od letnich a nigdy wcześniej nie spotkałem się z czymś takim...
~Marcin
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Kurcze przy 140 - 150 km/h myślałem że będzie o wiele ciszej. Szum z uszczelek koło szyb jest masakryczny. Już w dizlu miałem chyba ciszej. Do 120 km/h wyciszenie jest OK. Po zamianie dizla na obecną benzynę nie szło usłyszeć silnika :). teraz juz słyszę, ale tyle co nic w porównaniu z JTD!
~dean
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Idealnie może nie jest, owszem, zdarza się usłyszeć szum wiatru przy większych prędkościach czy trzeszczenie plastików przy jakiś niespodziewanych wertepach, ale przy płynącej muzyce z radia to nie ma dla mnie większego znaczenia (a przyznać muszę, że nagłośnienie jest bardzo dobre).
~PiotrK
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Wyciszenie jest adekwatne do klasy pojazdu, ale nie jest zachwycające. Mam cichy silnik benzynowy i to z pewnością pomaga, ale samo w sobie wyciszenie przy większych prędkościach nie jest na najwyższym poziomie. Nie denerwuje, ale i nie zachwyca.
~Leon
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Wcześniej jeździłem BMW e60. Po przesiadce do Leona, czyli wyraźnie klasy niżej trzeba przyznać, że czuć znaczny dyskomfort przy prędkościach autostradowych. Do 120-130 jest OK, potem głośno. Przy 180 km/h już sobie nie pogadacie :-).
~Aleksander
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Jak na cenę samochodu i wielkośc jest bardzo dobrze, aż za dobrze, aby słyszeć silnik musiałem wygłuszenie maski zdjąć . Przy mocnym wietrze słychać szum, ale bez wiatru to górna półka. Przy prędkościach rzędu 200 - 230 km/h nie czujemy prędkości ;>
Dziennik kosztów dla Seat Leon III Hatchback
~Matt
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
o ile nie słychać silnika ani wiatru w trasie, doskonale słychać... przelewające się paliwo w baku. Podczas jazdy po mieście doprowadza to do szału. Trzeszczące boczki drzwi podczas słuchania muzyki to prawdopodobnie problem jednego egzemplarza.
Seat Leon III Hatchback