Oceny Seat Toledo I 1.6 i 101KM 74kW 1996-1999

Najnowsze oceny Seat Toledo I 1.6 i 101KM 74kW 1996-1999

3,8
~Gwiazdor
Liftback 1.6 i 101KM 74kW
Wcześniej jeździłem Audi A4 z 2000 roku. Trzeba było jednak kupić własne auto. Komfortu jazdy nie ma co porównywać, to jest kilka klas różnicy. Jednak i tak autko bardzo mi się podoba. Ma w sobie to coś. Niezbyt szybki i niezbyt cichy, troche toporny itd. to jednak mi sie podoba. W swojej półce wiekowo-cenowej zdecydowanie najlepiej wyposażony, fajnie się zbiera. Do rzeczy które wyraźnie zaniżają poziom auta na pewno należy zaliczyć skrzynie...
~komandor21
Liftback 1.6 i 101KM 74kW
Mój egzemplarz jest z 1998 roku,1.6 benzyna 101 KM, wersja MAGNUS posiada 4 elektryczne szyby, lusterka, podgrzewaną tylną szybę wraz z lusterkami, wspomaganie, centralny zamek, klimatyzacje, abs,welurową czarno-czerwoną tapicerkę elektryczną regulację świateł i parę innych drobiazgów a wszystko za 4.800 pln, bez rdzy jedynie do wymiany miałem amortyzatory tylne więc jestem bardzo zadowolony. Autko idealne do podróży, długich tras, jak i do...
~daniel
Liftback 1.6 i 101KM 74kW
za 5 200zł auto w wersji Magnus: 4x elektryczne szyby/ lusterka+podgrzewane,ABS, wspomaganie, dwie poduszki powietrzene, centralny z pilota,piekna i mocna welurowa tapicerka,oryginalne alufelgi 15\",solidne wnętrze,olbrzymi bagażnik,tanie części, wygodny, kupiłem go od drugiego własciciela z pełną książką serwisową,rachunkami-4 zimówkami z felgami,światłami przeciwmgielnymi przód/tył oraz bagażnikiem dachowym na rowery/narty,hakiem, wiem że...
3,5
~Koszał
Liftback 1.6 i 101KM 74kW
Autko fajne dobry silnik bardzo dobry ale karoseria mnie bardzo zawiodła wszystko zaczyna gnić ,spód samochodu się rozsypuję musiałem go oddać ojcu na wymianke ,gazu spala jak smok ale nieregulowany dlatego poraszka,duży obszerny wygodny pojemny jak egzemplasz zdrowy to brać!ogólnie polecam autko.
~piokazmierczak@interia.pl
Liftback 1.6 i 101KM 74kW
jestem baaaaardzo zadowolony tylko klimy mii brakuje ale jak bede zmieniał auto to na nowego leona albo altee, za jakis czas rzecz jasna, lub jeszcze lepsze toledo ale nie III, marzyłoby sie takie z 2004r.
3,6
~Arek
Liftback 1.6 i 101KM 74kW
Całkiem niezłe auto. Jeżeli chodzi o naprawy to polecam zakup części u dealerów SKODY (szybko i taniej) lub zamienniki (bardzo dobry wybór renomowanych producentów za małe pieniądze - zamienne z Octavią, Golfem IV). Generalnie prosty w budowie (np. zawieszenie). Jedyna "filozofia" to elektronika na silniku. Silnik też prosty - mam 1.6 z 8 zaworami.
Dziennik kosztów dla Seat Toledo I 1.6 i 101KM 74kW
9,7
~seatowiec
Liftback 1.6 i 101KM 74kW
Kupiłem nówke w salonie-od razu mnie urzekł-jedyne co moge to tylko chwalić to auto ,a nie jest to mój pierwszy samochód w życiu.Wcześniej jeździłem i francuzami(R19),i japończykiem(Nissan Primera),Koreańczykiem(Daewoo Espero) i Niemcem(Opel Vectra).Żaden z nich,nawet japończyk nie był tak bezproblemowy w obsłudze i eksploatacji.
~Tomasz
Liftback 1.6 i 101KM 74kW
Jestem studentem i tylko leję i jadę. Wiem, że jak wsiądę do auta to nie zaskoczy mnie niczym nowym. Nie mam nic do zarzucenia.
~Patryk
Liftback 1.6 i 101KM 74kW
jestem zadowolony z tego autka ekonomiczne z zacieciem sportowym tanie w utzrymaniu czesci tansze od wielu aut z tej grupy naprawde POLECAM!!!!!
3,5
~rosa
Liftback 1.6 i 101KM 74kW
Polecam, jak ktoś potrzebuje duży bagażnik i uniwersalny nie nudzący się wygląd to SUPER. Dodatkowo 1,6 AFT z 97 roku ma metalowy kolektor spalin