Oceny Seat Toledo I 1.6 i 72KM 53kW 1991-1999

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Seat Toledo I 1.6 i 72KM 53kW 1991-1999

~xyz
Liftback 1.6 i 72KM 53kW
Za te pieniądze autko świetne. Tylko lać i jechać. Nie ważne co, LPG nie jest mu straszny. Niespodziewanie nic sie w nim nie popsuło jak na razie. Jedynie o karoserie trzeba bardziej dbać, bo niestety gnije prawie tak samo szybko jak w Oplach. Silniki 1,6 są troche za słabe w porównaniu do gabarytów tego auta, szczególnie gdy jedzie sie z bagażem i kompletem pasażerów. Bagażnik ogromny, taki na 3 trupy. Jeśli ktoś sie nie może w niego...
~Jacek
Liftback 1.6 i 72KM 53kW
mam toledo z 1992r. z silnikiem 1,6 i przejechałem juz 381000km. kupiłem go w niemczech i miał 121000 km. a reszte zrobiłem w polsce i przez te 5 lat nic mi sie nie psuło. Jest to idealny samochód. POLECAM
~tommers@poczta.fm
Liftback 1.6 i 72KM 53kW
Z silnikiem 2.0 mozna sobie pojezdzic 8.5 do setki, 215 maksymalna trzyma sie drogi jak przylepiony hamulce tarczowe z przodu i z tylu, ABS, komputer pokladowy, 2 poduszki, pol na pol skora, wspomaganie, felgi 15" 195/50, sportowe zawieszenie( wersja limitowana) bardzo duzy bagaznik ponad 500l bez rozkladania kanapy. Jesli sie ktos zastanawia czy ten samochod kupic czy nie to szczerze namawiam, szczegolnie full opcje jak moja samochod zostal...
~wriggler@icpnet.pl
Liftback 1.6 i 72KM 53kW
hmm autko jest spox jak za taka cene to mozliwoscie spore olbrzymi kufer silnik nie jest najgorszy moze troche problemow z chamulcami no i brak wspomagania w takim samochodzie to porazka ale ogolnie spox
1,3
~Red
Liftback 1.6 i 72KM 53kW
Auto non stop się psóje przez misiąc użytkowania razy byłem ściągany na lince ponieważ auto odmówiło posłuszeństwa
~tomaszszach
Liftback 1.6 i 72KM 53kW
Ok z 1,6 silnikiem tylko jeszcze butla z gazem i abs.
~garBaty
Liftback 1.6 i 72KM 53kW
Jeśli zrobimy zaprawki podwozia można uniknąć dziur.
~Krzyś
Liftback 1.6 i 72KM 53kW
Po 10 latach autko wciąż się odwdzięcza nieawodnością.
4,1
~baltus
Liftback 1.6 i 72KM 53kW
autko bardzo ladne wygodne bardzo dobrze sie prowadzi no i co najwazniejsze malo co zawodne ale to przeciez vw w ladnej skorupce:)
4,1
~tomaszsz
Liftback 1.6 i 72KM 53kW
Dobry samochód dla młodej rodziny,ekonomiczny-tylko żeby paliwo było jeszcze tańsze,dużo miejsca i pojemny bagażnik