Oceny Seat Toledo I 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1999

Najnowsze oceny Seat Toledo I 1.9 TD 75KM 55kW 1991-1999

3,8
~Tolek
Liftback 1.9 TD 75KM 55kW
Jest dobrze jak na 1994rok:) brak większych powodów do narzekania brakuje paru dodatków do wygody typu el. szyb, klimy, no i poduszki! gdyby nie to że moi poprzednicy "zdewastowali" wnętrze byłoby milej
~Paka
Liftback 1.9 TD 75KM 55kW
lepszego, taniego nie jestem sobie w stanie wyobrazic. wiernie wozi z punktu A do B, jest duze i nic nie kosztuje (pali malo, nie psuje sie, czesci eksploatacyjne sa tanie). prawdziwy wol roboczy. nie wyglada moze zbyt okazaly, ale jest nie do zdarcia (pradzej zje go rdza niz stanie;d).
3,2
~nie polecam
Liftback 1.9 TD 75KM 55kW
Auto dla fanatyków grzebania przy samochodzie, prawdą jest że niewiele pali. ale to nie rekompensuje niezawodności. Części tanie jak barszcz, Staram sie dbać o niego jak moge, ale jadąc daleko w trase boje się że wroce na lawecie. Taki urok 15-letniego auta:) Wcześniej mialem Citroena ZX. niezawodne auto. mimo 14 lat. Nie kupujcie tej Wersji silnika. polecam TDI. 1.9 TD to przeżytek. to mój 4 diesel i wiem co pisze.
~Wojtas
Liftback 1.9 TD 75KM 55kW
Muszę przyznać że przyzwoite auto w rozsądnej cenie.Wszystkie części pasują od vw/audi.Eksploatacja prawie nic nie kosztuje oprócz podstawowych przegladów co 10 tysiaków.No i bagażnik full max, a po złozeniu foteli to można konie kraść...
~yan
Liftback 1.9 TD 75KM 55kW
Caloksztal na 4,5 !!! tanie w ekslopatacji, bezpieczne auto. nie jest demonem predkosci ale z niejedna benzyna dawalem rade, czy to w miescie, czy na trasie. na autostradzie juz raczej nie :) elastyczny trwaly silnik, dobrze zestrojone zawieszenie to atuty. nie najlepiej spasowane wnetrze, kilka swierszczy i nie jawiecej miejsca to lekkie minusy. Generalnie jestem zadowolony i mimo wieku auta nie sprzedaje. zreszta teraz to sie juz nie oplaca...
~yan
Liftback 1.9 TD 75KM 55kW
Dobry samorzód za dobre pieniądze, zwłaszcza teraz. Ale trzeba uważać na najniższe opcje wyposażeniowe, bo potrafią skutecznie zniechęcić do modelu (moja to GLX) i po drugie wystrzegać się wyeksploatownych z importu najczęściej indywidualnego:) Osobiście również zdecydowanie polecam model od 1996 roku, jeżeli ktoś szuka dobrego samochodu za rozsądne pieniądze.
Dziennik kosztów dla Seat Toledo I 1.9 TD 75KM 55kW
6,1
~piofry@konin.lm.pl
Liftback 1.9 TD 75KM 55kW
Miałem ten samochód 4 lata (2000-2004). Cenię go bardzo wysoko. Auto absolutnie (w moim przypadku) niezawodne, bardzo oszczędne i wygodne. Polecam wszystkim, którzy chcą kupić samochód nie wyczynowy, tylko dla wygodnej, bezawaryjnej i oszczędnej jazdy.
3,1
~Lukas
Liftback 1.9 TD 75KM 55kW
nie polecam. Chce sprzedać tylko jak, skoro w kółko cos sie dzieje.Auto wyleczyło mnie z disli. Nigdy wiecej diesla.
~siara
Liftback 1.9 TD 75KM 55kW
Jak narazie jestem na tyle zadowolony z mojego seata ze po sprzedaży 1,9td chcialbym kupic takie po lifcie 110km magnum z ostatnich roczników produkcji
4,1
~wozo
Liftback 1.9 TD 75KM 55kW
Poza tym,że trochę kiepska blacha...to reszta ok.w sumie tylko leję ropę i jeżdżę...jeszcze nigdy mnie nie zawiódł a sporo jeździłem za granicę...prosty i niezawodny 1.9D...Polecam :)