Oceny Seat Toledo II Sedan 1.9 TDI 110 KM 81 kW

Seat Toledo II Sedan 1.9 TDI 110 KM 81 kW - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Toledo II Sedan 1.9 TDI 110 KM 81 kW

~bry232322322
Seat Toledo II
Jak każdy samochód ma wady i zalety. Mój niestety był przed zakupem bity (co wyszło z czasem) i miewał przez to problemy, chodzi mi generalnie o rdzę, która zazwyczaj nie występuje w tym samochodzie, jednak u mnie pojawiła się tu i tam. Jednak największym tego auta jest elektronika.
~dudidan@poczta.onet.pl
Seat Toledo II
Ludzie. Jak dotad nie mialem lepszego auta. Moze wnetrze zbyt przypomina Audi A3... Ale to nie wada. Auto stosunkowo niedrogie, a za to bardzo sprawne i wyjatkowo oszczedne. Poprzednio mialem Forda Mondeo... O nie... Juz nigdy Forda... A na 100% nie Mondeo. A tu... jakby inny swiat. Bez udziwnien. Wszystko tam gdzie sie tego spodziewasz. I ten silnik... Zbiera sie fantastycznie. Fabryka mu dala 110 KM a ja u "Ciptunera" dokupilem mu jeszcze 22...
~karlos1210
Seat Toledo II
Standardowe przecieki podczas deszczu na dywaniki z kanałów odpływowych. Nie narzekam
~toledo II
Seat Toledo II
Bardzo dobry samochod i przedewszystkim niezawodny i pamietajmy ze to Seat a nie popularny VW czy Audi nie zawachalbym sie przed kupnem tega auta poraz kolejny
~siwas
Seat Toledo II
Dobrze +. Dla mnie to był i nadal jest (mam nadzieję jak najdłużej) pozostanie moim koniem roboczym do codziennego poruszania się praca -dom -praca - klient. Wygląd samochodu przyciąga wzrok i nigdy nie słyszałem, aby ktoś powiedział, że sylwetka Toledo II jest brzydka. Czy kupiłbym jeszcze raz ? Nie wiem. Duperele trochę psują ogólną opinię tego samochodu. Ale zakupu nie żałuję. Aha - 300 kg krawężników do kostki brukowej - da radę.
Seat Toledo II
Seat jak na swój wiek jest autem ładnym o sportowym zacięciu. Ceny przystępne przy kupnie warto dołożyć pare groszy i jechać na stacje diagnostyczną bo nie każdy przebieg 160 tys km jest prawdziwy.
3,1
~rycho1958@poczta.onet.pl
Seat Toledo II
Nie jestem przekonany o roku produkcji- mimo,że przyklejono naklejkę już w kraju. Serwis nie przygotowny do napraw- klijent ma wiedziec co się dzieje w aucie.
~Sabuch
Seat Toledo II
Bardzo wygodne rodzinne auto, ekonomiczny silnik, mała awaryjność, pojemny bagażnik. Jedna z bardziej udanych konstrukcji SEAT - w końcu to audi A4 z poprzedniej generacji :)
~Ethan83
Seat Toledo II
Podsumowując nie żałuję zakupu Toledo 1.9 TDI, auto nie ma konkurentów w swojej klasie. Najwięksi rywale (z tej samej rodziny) czyli Octavia, Bora, A3 ustępują mu pod względem stylistyki (Octavia), czy ilości miejsca (A3, Bora). Niewątpliwym atutem samochodu jest jednostka 1.9 TDI oszczędna i zarazem dynamiczna, w trasie daje frajdę z jazdy.
Seat Toledo II
Bardzo wdzięczny samochód. Komfortowy, dynamiczny, ekonomiczny, ładny a przede wszystkim niezawodny. W porównaniu z almerą N16, którą miałem wcześniej - inny świat.
Seat Toledo II Sedan