Oceny Seat Toledo III

Seat Toledo III - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Toledo III

~El_Cojote
Seat Toledo III
Świetny jako auto rodzinne do niezbyt dużych prędkości
~Krzysztof
Seat Toledo III
Auto przestronne i nie zawodne dla rodziny. Wygodne i komfortowe. Poza tym o nie banalnym wyglądzie. Mało ich na naszych drogach i gdy mijam drugie takie tolego pojawia sie uśmiech zarówno u mnie jak i u drugiego własciela jest to bardzo miłe :)
~Jedrek61
Seat Toledo III
Auto mi się podoba, duże, wygodne, oryginalne. Kupiłem z przebiegiem 95.000 km. Instalacja gazowa PRINS zamontowana przy 37.000km. w Niemczech.
~Ninja
Seat Toledo III
wygodne i w miarę ekonomiczne auto dla 4-ro osobowej rodziny z furą bagażów :) szkoda że do 2.0 FSI nie można założyć instalacji SGI bez utraty gwarancji - bo silnik 1.6 jest zdecydowanie za słaby. Kilka upierdliwych drobnych usterek tylko troszkę psują dobre wrażenie. Auto jest piękne i się wyróżnia. W miarę fajne audio - tylko kto i po co wymyślił gwizdki w drzwiach nie skierowane w kierunku uszu ????
~ms
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Seat Toledo III
Auto jest inne niż się wszyscy spodziewali po nazwie Toledo. Z tego chyba powodu wizualnie nie każdemu się spodoba.
~Jarek Pomorze (Toledo part I)
Seat Toledo III
Już go lubię i wiedząc, jak dużo czasu spędzam za kierownicą, cieszę się z zakupu. Auto mi się bardzo podoba, choć starsze wersje Toledo były dla mnie odstraszające. Albo za duży kuper albo klasyka znana z setek innych modeli. Ten naprawdę się wyróżnia. Moja żona twierdzi, że nasz samochód ma "to coś". I ma rację. Jak raz na jakiś czas (a nie co 100 metrów) mijam innego Seata z nowej linii, to jest mi fajnie, że należę do takiej fajnej...
~kks
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Seat Toledo III
Bardzo dobrze się jeździ, ma wszystko co jest potrzebne do komfortowego użytkowania, wysoko postawił poprzeczkę dla następcy,
~mm
Sedan 2.0 FSI 150KM 110kW
Seat Toledo III
zadowolenie 200%, minus to paliwo, ale to juz indywidualny wybór, jak dla mnie do przeżycia;) ogólnie polecam jak najbardziej! wszyscy znajomi są zachwyceni ilością miejsca przód/tył dlatego nadaje sie bez dwóch zdań na auto rodzinne:) pozdrawiam mm
~Jacek...NIEMA IDEALNEGO AUTA...:)
Seat Toledo III
WADY: małe lusterka, plastikowe wnętrze, brak oświetlenia schowka, widoczność do tyłu.
~MC
Seat Toledo III
Nadszedł czas wymiany auta, ale proszę mi wierzyć, że ciężko mi się z nim rozstać. Nigdy mnie nie zawiodło i wygląd zewnętrzny jest jego atutem(pomimo moich pierwotnych oporów). To auto nietuzinkowe.