Oceny Seat Toledo III 2.0 TDI 140KM 103kW 2004-2009

Seat Toledo III 2.0 TDI 140KM 103kW 2004-2009 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Toledo III 2.0 TDI 140KM 103kW 2004-2009

~jacucho75
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
auto naprawdę zaskoczyło mnie b.pozytywnie. + Na ogromny plus jednostka napędowa o świetnych parametrach (moc, moment obrotowy i spalanie), skrzynia biegów (krótki skok drążka, płynna i precyzyjna zmiana) i układ jezdny ( sztywny, pewny i precyzyjny). 30 tys km bez żadnej, nawet najdrobniejszej naprawy - wyłącznie przeglądy. Największym jednak zaskoczeniem jest POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA - JEST NAPRAWDĘ OGROMY (500l), stąd też ta dyskusyjna sylwetka...
~markus
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Kupilem To Auto w promocji - model superwagen z poprzedniego rocznika - wiec cena byla atrakcyjna. Po 3 latach, zadnych usterek i pelnia zadowolenia. Auto ma duzo miejsca w srodku, jest wyzsze (wygodne do przewozu dzieci), ma duzy bagaznik. A jednoczesnie z tym silnikiem dostarcza Tacie milych wrazen z jazdy :) Jedyne co mogliby poprawic to jakosc plastikow w srodku.
~m.chocianowski@stbu.pl
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Auto kupiłem ponieważ miałem małe dziecko. Pod względem pakowności na wakacje, super. Spalanie i koszty utrzymania super. Jednak należy pamietać, że samochód jest wysoki i dość ciężki dlatego w zakrętach nie trzyma się jak mała osobówka. Klekot zimnego diesla też trzeba polubić. Kiepskie wytłumienie kabiny, to nie chluba tego modelu. Słaba widoczność przy cofaniu.
~Maciek
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Jestem bardzo zadowolony póki co.Jakość materiałów jest troszkę poniżej moich oczekiwań(poprzednio miałem Lagune II i były lepsze tworzywa) natomiast spasowanie w porządku !!! Rewelacyjny silnik,skrzynia,zawieszenie.Troszke za bardzo się przechyla na zakrętach,ale poza tym bajka !
~kks
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Bardzo dobrze się jeździ, ma wszystko co jest potrzebne do komfortowego użytkowania, wysoko postawił poprzeczkę dla następcy,
~klukart
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Prawdziwe rodzinne autko, rewelacyjny silnik (140KM i 6-cio biegowa skrzynia ). Jazda nim sprawia samą przyjemność. Polecam wszystkim.
~bartek
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
byłoby doskonale, gdyby nie tzw. pierdółki. trzeszczacy palastyk itp.
~wojciech@jaskula.eu
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Miałem wiele samochodów, w tym podobnej klasy, ale żaden nie sprawiał mi takiej frajdy z jazdy. Polecam!
~cdi
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Jestem bardzo mile zaskoczony. Poprzednio mialem Leona 110 KM - Toledo jest 2 klasy lepsze pod kazdym wzgledem!
~Witek
Sedan 2.0 TDI 140KM 103kW
Tak jak w ocenie szczegółowej. Trzeci SEAT z myślą o kontynuacji. Gdybym miał zastrzeżenia, co do samochodu lub serwisu zmieniłbym go na co innego.