Ocena kierowcy - Seat Toledo III

seaciak, 16 lat temu
Silnik 2.0 FSI 150KM 110kW
Rok produkcji 2005
Seat Toledo III 2.0 FSI 150KM 110kW 2004-2009 - Oceń swoje auto
Auto rodzinne z ojcem o sportowym zacieciu. Dodam tu kiedys swoja ocene po 50.000km. Po 21.000km jestem wiecej niz zadowolony. Czy polecam zakup? Absolutnie i zdecydowanie: TAK!!!
150 koni wystarcza na bezpieczna i przyjemna jazde.
Jeden z wiekszych plusow auta. Biegi wchodza pewnie, lekko i precyzyjnie.
W mojej ocenie jest genialnie. W ocenie specjalistow Seat oferuje uklady jezdne o wysokiej precyzji. Nie znam sie, ale auto prowadzi sie niezwykle pewnie. Wspomaganie wspomaga, ale nie przeszkadza. Auto nie plywa na nierownosciach i nie przechyla sie na zakretach nawet przy sporych predkosciach. TCS to tylko apetyczny dodatek do calej reszty.
Kosztem poduszek w przednich slupkach - ograniczenie widocznosci z przodu. Z tylu tez nie za bardzo widac, trzeba uwazac przy cofaniu...
Wszystko w zasiegu reki. Niemiecka precyzja + hiszpanski polot. Nie bedziesz potrzebowal instrukcji, aby cokolwiek znalezc.
Nic dodac, nic ujac.
Miejsca to tu jest niewiarygodnie duzo. Nawet jesli masz 2m wzrostu.
Ponoc jedno z najlepiej wyciszonych aut w swojej klasie. Innych nie znam, ale w Toledo III jest naprawde cicho. Seryjne audio zaskakujaco dobre i mozna sie nacieszyc dobrym brzmieniem nawet przy sporych obrotach silnika.
Daje slowo honoru, ze w miescie pali mi 9,8-10,4l. I nie zastanawiam sie nad ekonomicznym stylem jazdy. Zwyczajnie cisne kiedy chce. Moje dane dotyczace spalania to nie odczyt z komputera pokladowego, ale wypadkowa czterech kolejnych tankowan do pelna. To nie prawda, ze trzeba lac 98 oktanow. To tylko rekomendacja. Mozna smialo lac 95, bo specyfikacja na to zezwala.
Cena nowego wozu w wersji STYLANCE, to lekkie przegiecie. Ale jesli poczekamy 2-3 latka...
Jak dotad nic sie nie dzieje.
Absolutnie nic.
Seat Toledo III