Oceny Seat Toledo IV Liftback 1.6 TDI CR 105KM 77kW 2012-2015

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Seat Toledo IV Liftback 1.6 TDI CR 105KM 77kW 2012-2015

~opoiko
Liftback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Ekonomiczny, przestronny, dynamiczny, wyrazista linia nadwozia, bardzo dobrze się go prowadzi. Może trochę zbyt wąski ale cztery osoby jadą komfortowo. Bagażnik bardzo przestronny i dobrze się go pakuje. Plastiki wew. twarde ale bardzo dobrze spasowane. Słaba widoczność przez tylną szybę dlatego przydają się czujniki parkowania. Jeżeli komuś spodoba się od pierwszego wejrzenia nie rozczaruje się.
3,4
~Jarek
Liftback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Generalnie jak by nie te usterki przez nie całe 5 lat, to by było ok. zraziłem sie strasznie to mój 3 seat i ostatni czym młodszy tym słabiej wykonany i awaryjny. dodatkowo nie polecam kupowania auta z pierwszego rocznika to loteria ja chyba nie wygrałem, pozniej to poprawiaja i obecnie jest gwarancja na 5 lat. Ja miałem na 2 lata i teraz po 3 roku uzytkowania zaczeły wychodzić nie dociągniecia i braki w kontroli jakości.
4,1
~Tomasz K.
Liftback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Samochód w miarę wygodny oraz pojemny i dynamiczny. Bardzo oszczędnie obchodzi się z paliwem, nawet przy dynamicznej jeździe. Sylwetka ładniejsza niż w bliźniaczej Skodzie Rapid. Poprzednio przez 3,5 roku przejechałem Octavią 2fl prawie 200 tys. km, która od Toledo była droższa o kilka tys. zł, a komfort był nieporównywalnie większy. Ja bym Toledo drugi raz nie kupił do takiego użytku jak obecnie (45-50 tys. km na rok). Więcej komfortu w tym...
~Bartek
Liftback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
WRAŻENIA Z JAZD TESTOWYCH. Przyjemne, zdroworozsądkowe auto, któremu nic nie brakuje. Przestronne, ekonomiczne, dynamiczne, dobrze prowadzące się, przyjemnie wyglądające czego chcieć więcej ?. Jestem zdecydowanie na tak, w porównaniu do Skody Rapid Seat Toledo IV zdecydowanie przewyższa Rapida estetyką nadwozia, oraz detalami wnętrza. Musowo koła 16 calowe, ponieważ na 15 tkach stylistycznie traci bardzo dużo.
~Jakub
Liftback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Super auto, silnik 1,6 105KM wystarczajacy pod wzgledem masa/aerodynamika/moc.
~Damian
Seat Toledo IV Liftback