Oceny Skoda 100

Oceny Skoda 100 – wybierz silnik

Najnowsze oceny Skoda 100

~Rysik
Sedan 1.0 42KM 31kW
Cenię ten woz za radośc podróżowania.Prowadzi się przyjemnie,czesto pozytywnie zaskakując na trasie.Prosta konstrukcja nie natręcza kłopotów podczas napraw czy konseracji.Taki auto nie może stac w garażu,ono potrzebuje pędu powietrza między halogenami.
3,4
~editex@op.pl
Sedan 1.0 48KM 35kW
To było moje pierwsze auto było w moim urzytku 3lata i jeszcze ostatnio jeździło. rocznie przejeżdżało ok.25000km. To jak na tak wiekowe autko to dużo i tylko raz mnie zawiodło (tarcza sprzęgła) )
~lulus100@wp.pl
Sedan 1.0 48KM 35kW
Jest kochana robi wrazenie,kupiłem ja w zajebistym stanie od inwalidy.ale po pewnym okresie eksploatacji wymaga niewielkiego remontu.Maluje ja ponieważ zrobil sie bordowy mat,a chcialbym zeby rzucała sie bardziej w oczy niż do tej pory:)Po umyciu jej chromy od błysku wypalają oczy!!! Przydałoby sie nowe sprzeglo i nowe zawieszenie, czeka na mnie już w garażu ! pa :)
~Jackuzy@poczta.onet.l
Sedan 1.0 48KM 35kW
Bardzo przyjemna bryczka. Moja skodzinka ma 27 latek , 90000 na silniku i lata jak mażenie. Ja osobiście dorzucił bym jej z 20KM ale wtedy to byłaby już rakieta na kołach.:) Ale rzy remoncie silnika ostaram się wydobyć drzemiące w silniku potencjały mocy. A narazie było malowanko i czekamy na rzekroczenie magicznych 100000Km .
~Marcus
Sedan 1.0 42KM 31kW
Jak na samochód z 74 roku to super.Kupiłem ją w 94 albo w 95 roku za za ok. 2000 PLN (teraz by tak było mniej więcej).I jestem przekonany że mi się to opłaciło.Teraz nie myślę o zmianie samochodu tylko najwyżej o założeniu instalacji LPG.Teraz taką Skodę można kupić za marne 500 PLN w dobrym lub bardzo dobrym stanie a jeżdżenia się ma i ma.Jedyne minusy mojej Skody to że dość dużo pali i jest stara po za tym jest ok.
3,8
~130rapid@wp.pl
Sedan 1.3 RS 140KM 103kW
Świetny samochód dla indywidualistów bez kasy. Charakter Forda Capri 1300 - pięknie wygląda, przyjemnie brzmi, mało pali, dobrze trzyma się drogi, ale żwawo przyspieszać nie chce. Trochę nieporadny w mieście, chociaż bardzo zwrotny. O wiele lepiej spisuje się na trasie. Nie męczy nawet po wielu godzinach jazdy. Komfortem bije współczesne "maluchy". Na pewno spodoba się kierowcom lubiącym płynną, umiarkowanie szybką jazdę (do 110 km/h). Prędko...
~upioor@gmail.com
Sedan 1.0 48KM 35kW
Świetna propozycja na niskobudżetowego youngtimera. Codziennie kilka osób macha mi, pozdrawia albo rozmawia:)
~blue_neko
Sedan 1.0 48KM 35kW
.....:::::Ja poprostu uwielbiam ten samochód:::::.....
~Dominika 22
Sedan 1.0 48KM 35kW
niezła lina nadwozia!!! Moj pierwszy samochód na którym nauczyłam sie manewrowac (bez wspomagania):););)
~JuraS
Sedan 1.0 48KM 35kW
ja darze ja szacunkiem i uznaniem,wkoncu tak wiele dla mnie robi