Ocena kierowcy - Skoda 105 I

rako3@go2.pl, 22 lat temu
Silnik 1.0 105 S,L 46KM 34kW
Rok produkcji 1982
Skoda 105 I 1.0 105 S,L 46KM 34kW 1976-1983 - Oceń swoje auto
chodzi mi po łbie wymiana pierścieni lub wsadzenie silnika od fawority wnerwia mnie tez gażnik , chciałbym troche wsadzic w to auto kasy, ale żona się sprzeciwia :-(
silnik zrzera olej, ale każda skoda tego typu go połyka-dlatego jeżdże na najtańszym
jak na razie mam niewielkie problemy z wrzuceniem jedynki ale tylko czasami(musze ponownie wysprzęglać)
po naprawie która kosztowała 100pln działa poprawnie (ale uwaga na śliskich nawierzchniach nie wchodzić w zakręty za szybko)
w porównaniu nawet do aut obecnie produkowanych to w skodzie jest dobra widoczność dokucza zimą brak ogrzewania tylniej szyby
sylwetka mi sie podoba wsiada sie wygodnie no ale opływowa to ona nie jest
już wiem jak to naprawić ale wole nie naprawiać cały czas grzanie mode on zimą ciepło ale latem otwieram szybe
mówiąc o konkurencji myślę o maluchu, duzym fiacie, zastawie, ładzie, zaporożcu , ostanio przewiozłem nią mame , dwa komputery z monitorami ,królika w klatce ,żone z dwoma torbami,trzy siadki jedzenia,dwa garnitury i łacuchy na koła ;-)(wszystkim było wygodnie nawet królikowi)
można spokojnie prowadzic rozmowy przy predkości 90 km/h (moja jest dodatkowo wyciszona papą termozgrzewalną)
nie narzekam latem na trasie spala 6l ale zima potrafi 8l-9l ,na mieście nie testowałem
bez zmian
lepiej nie ruszać podtrzymuje