Oceny Skoda 105 I

Najnowsze oceny Skoda 105 I

3,7
~Kuiba
Sedan 1.0 105 S,L 46KM 34kW
Auto jak na 40 lat wygląda całkiem okey, garażowane zachowało swój orginalny lakier, proste w naprawach, niezawiodła mnie nigdy odpalam ją co dwa tygodnie na krotkie przejażdzki, robiąc w roku 100 km psuje się tylko tłumik, bo woda koroduje i pompa paliwa czasem nawala.
~Skodziarz
Sedan 1.0 105 S,L 46KM 34kW
Dobry porządny samochód,pali nie wiele więcej od malucha,a komfort podróżowania nie do porównania,tu jest ogrzewanie i miejsce.Nie trudno znaleźć 20-kilku letnią Skodę,w stanie blacharskim lepszy od o połowę młodszego malucha.
2,9
~klr
Sedan 1.0 105 S,L,GL 54KM 40kW
jeżdżę nią od 13 roku życia a już na karku mam 21 :D na niej się uczyłem jeździć, tato jechał nią do ślubu w 83 , zawoziła mnie na wakacje, a teraz do pracy, także sentyment mam do niej wielki :D nawet mojej dziewczynie się podoba :D :D a użytkownikom życzę bezusterkowego użytkowania :D
~kamykk
Sedan 1.0 105 S,L,GL 54KM 40kW
jeżdził nia sąsiad 10 lat. ojciec 5 lat. ja jeździłem 8 i teraz znowu jeżdzi ojciec.dobry samochód do jazdy po mieście jak i na wycieczki. tani w utrzymaniu, w miare oszczędny.przy dbaniu o zabezpieczenie blacha szybko nie poleci.ja nie wymagam dużo od samochodu.ma mnie przewieźć i się nie psuć.
3,3
~LOKERS
Sedan 1.2 120 L 52KM 38kW
10-lat na TAXI robi swoje oszczędny i wytrzymały jak na ałto z czasów krealnego socjalizmu pokaszcie mi golfa o takim przebiegu........... i w takim stanie. Jak na takie auto super niech sie wstydzi łada fiat i inne cuda ze wschodu.
4,1
~Splawik12@poczta.fm
Sedan 1.0 105 S,L,GL 54KM 40kW
Samochód dobrze skonstruowany, niezawodny a przede wszystkim tani w ekspluatacji.Tanie części zamienne i naprawy które można przzeprowadzić w domowym warsztacie.Niestety era tego samochody już minęła ale kiedyś to było mażenie każdego "Kowalskiego"
3,1
~andrzej z braniewa
Sedan 1.0 105 S,L 46KM 34kW
mam ja 5 lat co rok sypie sie przod,zima ciezko pali.troche rdzewieje spod,poza tymi wadami w trasie jest niezawodna.wymienilem skrzynie sypnol sie wsteczny,blacharka po remoncie obecnie robie konserwacje spodu.czesci mam oporowo .wymienilem siedzenia z mazdy 626,kierownice od fiata dukato,w porownaniu do wczesniejszych maluchow jest super.
~ewa85
Sedan 1.0 105 S,L,GL 54KM 40kW
dobry i tani samochod.polecam jesli nie potrzebujesz predkosci swiatła.a moj jest z rocznika 87 ale nie ma takiego w ramce:-(
3,6
~Zwierzak
Sedan 1.2 120 L 52KM 38kW
Auto dobre w swoim czasie to jest w latach 80 i początku lat 90.
~stefankmiot
Sedan 1.0 105 S,L 46KM 34kW
Najlepszy samochod jaki moze byc! w nowych samochodach nie czuje sie, ze sie jedzie, a w Skodzince jedziemy wolno i dostojnie. :)