Oceny Skoda 130L

Najnowsze oceny Skoda 130L

3,7
~h.nowinski@orwlp.com.pl
Hatchback 1.3 58KM 43kW
JEŹDZIŁEM NIĄ PO KIEPSKICH DROGACH TERENOWYCH - PORÓWNYWALNA Z MALUCHEM (CAŁKIEM NIEŻLE). Trzeba było tylko obciąć resztkę przedniego spojlera, To nie prawda, że trzaskanie drzwiami szkodzi w tym wieku jaksię nie trzaśnie, to się nie zamknie. Progi III wcielenie, reszta bez większych zmian. przez ostatnie 3 lata robiłem rocznie ok. 40 000 km ( na gazie) z jedną większą awarią - uszczelka pod głowicą na skutek wcześniejszego ubytku płynu. Od...
3,8
~Hooligan
Hatchback 1.3 61KM 45kW
Najlepszy socjalistyczny (i w ogóle) wóz za te pieniądze - żadki (40 tysięcy sztuk, z czego chyba fizycznie istnieje połowa) - może problem z częściami zamiennymi, ale od czego inteligencja - sporo części pasuje on 105/120, favoritki i wartburga. Wymaga serca i podejścia - wszystkie nieprawidłowości nalezy usuwać za wczasu - i fajnie wygląda - troche starodawnie i jest silnie spokrewniona ze zwyklymi skodami, jednak tak naprawdę różni sie w...
3,1
~J.W
Hatchback 1.3 61KM 45kW
Ogolnie to spoko fura, no i zadkosc na drogach. Nie widzialem innej 130 jeszcze. Trzeba sie liczyc z czestymi drobnymi naprawami. Podsumowujac za podobna kase dostajemy auto wiele razy lepsze niz polonezy i fiaty 125. Wiem bo mialem oba. No i silnik z tylu, rasowa motorowka, albo porshe-jak kto woli :)
~WYPŁOSZ
Hatchback 1.3 61KM 45kW
Ta skada to moje pierwsze auto i nie chce nic więcej. Mogła by byc wyrywniejsza, ale i tak nie jest źle- na polskich drogach nie da się szybciej. Przepisowe 120km/h i to przy zasilaniu gazem nawet idzie. Nie jest źle. Rocznik mówi sam za siebie.
3,5
~Misja
Hatchback 1.3 61KM 45kW
Nooo powiem że jak na ten wiek to samochód cudo:)Blachy są jak z czołgu:)Nie to co te dzisiejsze kruche blachy i plastiki
3,6
~Alex[Y]
Hatchback 1.3 61KM 45kW
jak na pojazd ktory byl w zasadzie przeznaczony na czesci trzyma sie swietnie i dziala bez wiekszych problemow
~sentencjons@interia.pl
Hatchback 1.3 61KM 45kW
Jestem z niej bardzo zadowolony i mam obsesję na jej punkcie! SENTENCJONS.W.INTERIA.PL
3,8
~waldi12@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 61KM 45kW
auto na lata , nie wymagające dużych nakładów finansowych ale należy je poznać ,
~n3s@o2.pl
Hatchback 1.3 61KM 45kW
samochód bardzo ekonomiczny, wygodny, i jak na swój wiek niezawodny, jeśli sie o niego dba to nie sprawia przykrych niespodzianek, prawie wszystko można przy nim zrobić samemu
~Staxh 987
Hatchback 1.3 GL 53KM 39kW