Ocena kierowcy - Skoda Fabia I Hatchback

optym@wp.pl, 17 lat temu
Silnik 1.4 16V 75KM 55kW
Rok produkcji 2001
Skoda Fabia I Hatchback 1.4 16V 75KM 55kW 1999-2007 - Oceń swoje auto
Szczerze nie polecam tego samochodu.Spodziewalem sie wiecej. Auto bardzo awaryjne,totalny bubel. Uwazam ze Fabia to motoryzacyjna pomylka. Przy 18-letnim maluchu mniej robilem jak przy tym.
Mialem silnik 1.4 16V Jesli chodzi o prace,kultre i osiagi i zuzycie paliwa-REWELACJA. Widac ze to silnik VW
Precyzyjnie wchodzace biegi,dobre zestopniowanie
No tu juz gorzej.....mialem przypadek ze padlo mi wspomaganie
Wozilem tym szafy i naprawde to pakowny samochod jak sie chce...
W mrozy po przejechaniu paru kilometrow juz czuc ciepelko mile wewnatrz kabiny. Dobre przewietrzanie
Zuzycie paliwka przy tym silniku REWELACJA. W trasie ok 5.1-5.3/100km po miescie ok 7.0/100km Gorzej z naprwami. Ceny w ASO cholernie drogie i partacza robote. Nie polecam ASO bo to tylko wyzyskiwacze pieniedzy. Jak kupilem to odrazu zrezygnowalem z ich uslug na rzecz sprawdzonego warsztatu. Ceny czesci moglyby byc tansze
TRAGEDIA! Przewznie raz na 2 miesiace ladowalem po 500-800zl w naprawy nieliczac przegladow oczywiscie. Samochod bardzo zawodny i awaryjny. Tu Skoda sie nie popisala i zrazilem sie do tej marki na AMEN. Zawieszenie TRAGEDIA.
Sprzedalem auto przy 44000km. Przez 2 lata padlo mi: czujnik wspomagania, rozrzad (przy 38000km!!!), laczniki x2, pompa paliwa, kierunkowskazy, glowny wylacznik swiatel, zamek bagaznika, drazek stabilizatora, simmenbloki w wahaczach. Powiem szczerze ze przy maluchu mniej robilem. Skoda to totalna porazka!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 16V 75KM 55kW [l/100km]

7,1