Ocena kierowcy - Skoda Fabia I Sedan

Silnik 1.4 16V 75KM 55kW
Rok produkcji 2005
Skoda Fabia I Sedan 1.4 16V 75KM 55kW 2001-2007 - Oceń swoje auto
Karoseria : czarny metalik schodzi lakier bezbarwny po 2 latach
Przeniesienie napędu : łożysko z przodu w kole
Układ elektryczny : czyszczenie przepustnicy
auto jest w ciągłym użytku dzienny sredni przebieg 100 km ( auto firmowe jeden kierowca ) ja osobiscie jestem kierowcą i tego auta bym nie kupił bez klimatyzacji, a porównójąc do innych samochodów to za taką cenę są chyba lepsze.
na masę 1100 kg za słabo przyspiesza, silnik bardzo cichy na biegu jałowym niektórzy myślą że silnik zgasł.
ceny przeglądów w ASO to paranoja, jeszcze dodam że wciskają kity ponieważ gdy zaświeciła mi się kontrolka INS ( Inspekcja ) podjechałem do nich żeby wyzerowali (auto 2 letnie juz skonczyla sie gwarancja na mechanikę ) bo samochód był już na przeglądzie a ci z ASO ze za podłączenie do komputera 100 zł tylko że rok wcześniej miałem to samo to nic nie chcieli a cała operacja trwała 3 minuty ( facet korzystając z kluczyka i przycisku do zerowania licznika kodem usunął informację o INSpekcji) więc uważajcie na ASO w dobrym warsztacie myśle ze zrobiliby to za darmo, druga sprawa z lakierem schodi lakier bezbarwny wskazałem dwa miejsca wzięli samochód na 4 dni i pomalowali tylko te elementy na których wskazałem to naszczęscie na gwarancji na lakier za darmo, ogólnie nie polecam ASo w W-wa ul. Modlińska
za taką cenę to mozna cos lepszego było kupić ale to juz byl wybór firmy.
po 90000 km przebiegu czyszczenie przepustnicy ( elektroniczna, koszt 30 zł ) , wcześniej wymiana łożyska przód lewe.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 16V 75KM 55kW [l/100km]

7,8