Ocena kierowcy - Skoda Fabia I Sedan

marek, 10 lat temu
Rok produkcji 2002
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Skoda Fabia I Sedan 1.4 68KM 50kW 2001-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : lancuch w silniku to rewelacja
Witam silnik juz ma nabite 340tys km I ma sie nadal bardzo dobrze wymiana oleju filtrow w odpowiednim czasie gwarantuje spokojnie dojscie do 500tys km generalnie auto troche drogie w zakupie ale czesci mega tanie porownujac konkurecyjne marki auto oceniam naprawde dobrze, po tylu kilomtrach w innych autach wymienilbym prawdopodobnie wiekszosc podzespolow.Komfort jazdy jest jaki jest, wydatki na naprawy porownujac innych konkuretnow jest mega dobry,wszystko zalezy kto co chce, ja postawilem na wydawanie malo I cieszenie sie ze auto dowozi mnie z jednego punktu do drugiego za male pieniadze.Spala srednio 9 litrow gazu ( nie jestem zamulaczem na drodze) zalezy jaki gaz,co do osiagow hm co oczekiwac od masy samochodu I 68KM ale porownujac golfa 5 z 2008 1.4 to golf to mul.Czeste wymiany tulei gum, poduszek I drazkow w zawieszeniu. wymienione zostaly kola bo nasze dziury je deformuja pomimo stosowania opon 175/80/r14 auto jest jak ruski czolg bez wyposazenia ale daje rade w naszej dzungli.Gaz zalozony po 30tys km.pozdrawiam szybkich kierowcow skody.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 68KM 50kW [l/100km]

8,2