Ocena kierowcy - Skoda Fabia I Sedan

wueftom, 18 lat temu
Rok produkcji 2002
Skoda Fabia I Sedan 1.4 68KM 50kW 2001-2008 - Oceń swoje auto
ujął mnie swoją sylwetką, mieszkam na Śląsku a tu najlepsze auta od pradziada to VW, stąd też zakup, naprawy w porównaniu z innymi markami nie są tak drogie, koszty przeglądów również, nie było mnie stać na wersję bogatszą teraz żałuję gdyż uważam że choćby tapicerka w samochodzie która jest znacznie lepsza w wersji innej niż clasic daje więcej satysfakcji,malo miejsca z tyłu ale w porównaniu do oktawii i tak jest ok. mam sedana następnym razem wybrał bym kombika teraz marzę o R o o M sterze może uda mi się go kupić
choć zawieszenie bdb,choć klocki po5600 bdb (a nie jeżdżę zbyt ostrożnie)to mam problem od momentu wyjazdu "ze sklepu" z precyzją w układzie kierowniczym często ściąga ale mam nadzieję że to wina złego wyważania opon (najlepiej wyważają w nourauto w zabrzu)
do 110 jeszcz ok
paliwo fatalnie 7,5-8,5 przeglądy ok około 250-300zł
tylko wymieniam żarówki już 8razy choć przestrzegam tego by nie dotykać gołymi rękami lampek
po 55000 alternator było by dobrze ale to co przeszdłem przed świętami to był horror samochód zamrożony w warsztacie nikt nie wie o co chodzi a jak już wie to jest problem z częściami aż nie wytrzymałem odnalazłem jeden jedyny sklep na ulicy Pszczyńskiej w Gliwicach i kupiłem nowy altyernetor naprawa wraz z ceną alternatora i wysyłką starego do Warszawy zamknęła się w kwocie 650 zł
Skoda Fabia I Sedan