Lista ocen Skoda Favorit Hatchback 1.3 54KM 40kW 1991-1994 (65) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 73 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~paweł
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Każde auto się zużywa. Jak się o nie dba (tzn. robi przy nim zanim coś się popsuje) to jest bez zarzutu. Części, które po prostu się zużywają nie wypisuję. Z drobiazgów w mojej skodzie popsuły się: wycieraczki - zatarł się układ poruszania piórami, czego następstwem było spalenie silnika - była to moja wina bo nigdy nie wyczyściłem i nasmarowałem tego. nowy silnik to 175 zł około. Ssanie - po prostu przestało działać. Wytarcie styków w...
~Hopar
Hatchback 1.3 54KM 40kW
prosta budowa silnika i zawieszenia sprawianą że po prostu niema tam czemu się psuć. zaraz po zakupie wyregulowałem gaźnik, po 7 mieścinach i ok 14 tyś. km użytkowania wymieniłem końcówkę drążka kierowniczego, czujnik poziomu paliwa i uszczelkę rury wydechowej i szczenki. Chyba tyle.
~PAWEŁEK FAN SKODY
Hatchback 1.3 54KM 40kW
OSTATNIO WALCZYŁEM Z ELEKTRYKĄ - TYLNE ŚWIATŁA PRZECIWMGIELNE I OGRZEWANIE TYLNEJ SZYBY NIE DZIAŁAŁY - MUSIAŁEM SZTYKOWAĆ PRZEWODY MIĘDZY DACHEM A TYLNYMI DRZWIAMI - ALE TO PRZYPADŁOŚĆ KAŻDEGO SAMOCHODU A 5 DRZWIAMI (DOBRZE ,Z CHOĆ PRZEWIDY SĄ GRUBE - W INNYCH WIDZAIŁEM GRUBE JAK KROSÓWKA)
~JAZZIK
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Prosta konstrukcja i wykończenia w środku mało co się psuje. Mam wersję GLX z czarnym wnętrzem i welurową tapicerką i nic się nie łamie,nie pęka. Wspomniane nagminne smarowanie sworzni. Czasami centralny nie poznaje swojego pilota.
~Kajetan
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Samochód jest zawodny, może zawieść w najmniej oczekiwanym momencie. Chwile spędzone na poboczu z łapami całymi w smarze to częste przeżycie. Najczęściej chrzanią się pierdoły, gł. elektryka.
~Inżynier
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Sporo tego. Jak ktoś jest pedantem i musi mu wszystko działać to będzie miał co robić. Ale tak to nie jest źle. Jak już włożysz prace w swój samochód to on Ci się odwdzięczy uczciwe i to jest Bardzo Ważne.
~Michał
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Wymieniałem: przerywacz kierunkowskazów, zamki w drzwiach, kilka żarówek, przełączniki zespolone, czujnik ciśnienia oleju + części eksploatacyjne (tarcze, klocki, filtry, płyny i układ wydechowy)
~sebosan@op.pl
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Czasem fataknie, ale wbrew opini z gazet wcale sie nie psuje rzecz za rzecza jak piszą czasem sie zdarzy .... mnie np. po kilku latach chyba 2 drobiazgi ale wynikało to z wyeksplatowania ;)
~evka
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Niestety drobiazgi lubią się sypać - jakość plastików i elementów wykończenia pozostawia wiele do życzenia. Poza tym często pada elektryka (trzeba wozić ze sobą komplet zapasowych bezpieczników).
Dziennik kosztów dla Skoda Favorit Hatchback 1.3 54KM 40kW
9,8
12,4
~damiann11@wp.pl
Hatchback 1.3 54KM 40kW
drobiazgów jest mnóstwo ( nie działa mi lampka rezerwy paliwa (nie z winy żarówki), ułamał się wyłacznik kierunkowskazów, spalił się silnik wycieraczki tylnej, ogrzewanie tylnej szyby)
Skoda Favorit Hatchback