Lista ocen Skoda Favorit Hatchback 1.3 54KM 40kW 1991-1994 (61) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tremi
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Jak na pierwsze auto jest całkiem nieźle, po wydaniu 1500zł na zakup i 2500zł na remonty jestem pewien że nic mnie nie zaskoczy. Trochę mała moc i moment, ale nie trzeba być wszędzie pierwszym. A na dojazd do uczelni i małe przejażdżki po polsce spokojnie wystarczy.
~JAZZIK
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Tanie auto i jakość nienajlepsza.Teraz auto w gorszych wersjach mozna kupić za 1500 zł ,ja mam wersję GLX za którą widziałem w auto giełdzie ,że trzeba zapłacić nawet 4000 zł to wogóle to auto tych pieniędzy nie jest warte.
~blue monkey
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Za 2-3 tys. można mieć dość ekonomiczne i mało awaryjne auto. Ma swoje lata ale zadbane będzie dobrze służyło.Jestem zadowolony i będę jeździł do "końca", a stać mnie na auto za ok. 20 tys.
~Błażej
Hatchback 1.3 54KM 40kW
za 2000 tys zł można mieć auto w naprawdę dobrym stanie i posiadające niezłe osiągi, może favoritka najpiękniejsza ale naprawdę ja cenię:D polecam dla młodych kierowców
~jOgI jogi333@tlen.pl
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Tani w zakupie samochod nawet z instalacja gazowa. Za niekielkie pieniadze otrzymujemy dosc przestronny samochod ktory jezdzi. Nawet zima odpala przez problemow.
~kuba sosnowiec
Hatchback 1.3 54KM 40kW
dosyć duże auto za śmieszne pieniądze. spalanie dobre, tanie części, trochę mała mocale coś za coś. dobre dla młodych ludzi i małej rodziny
~sebosan@op.pl
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Wiadomo wykonczenie nie za bardzo bez fajerwerków, ale to tanie autko i nie należy zapominac otym, za takie pieniadze polecam watro :))
~Synister
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Z czasem się troszku psuła podcziwa skodzina ale nienarzekam na nią :) to sentyment trzyma mnie przy tym aucie ;]
~damiann11@wp.pl
Hatchback 1.3 54KM 40kW
nie można oczekiwać zbyt wiele za tą cenę ale jakośc wykonania nadwozia jest naprawdę kiepska, silnik i podzespoły nie mam zastrzeżeń
~Endru
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Obecnie cena samochodu wynosi 1100zl frajda z jazdy i samodzielnego naprawiania skody bezcenna...
Skoda Favorit Hatchback