Lista ocen Skoda Favorit Hatchback 1.3 54KM 40kW 1991-1994 (78) - Całokształt

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kroosty
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Według mnie jest za tania. Polonez w tym wieku to nadaje sie na szrot a Frytką moge przejechac jeszcze pare tysiecy kilometrow bez obawy o ze mi cos peknie
~Jakub Hojnacki
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Auto na nieco niższym niż przeciętny poziom początku lat 90-tych, kiepsko wykonane, niedoposażone, aczkolwiek tanie w eksploatacji i mało awaryjne.
~Sonny
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Dużo usterek. Dużo niedociągnięć ale ten klimat rekompensuje wszystko. Jestem bardzo zadowolony ze swojej Skody.
~Łukasz
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Autko naprawde fajne,tanie w eksploatacji,praktycznie bez wiekszych awarii.W swojej klasie chyba najlepsze.Polecam.
~tomek
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Tani, dość niezawodny, w miarę komfortowy, myślałem że będzie gorzej jek kupowałem go rok temu, zrobiłem 20000km i mnie nie zawiódł
~mlisiak@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 54KM 40kW
TRÓJA z trzema plusami, ale czy należy wymagać za dużo od tego samochodu. Jest wdzięczny. Chcę go sprzedać ale mi szkoda.
~gg
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Barzdo fajne autko,bezawaryjne , tanie,niskie spalanie .Ogólnie jestem bardzo zadowolony.
~robsi_zly@o2.pl
Hatchback 1.3 54KM 40kW
auto po dobrze zamontowanej inst LPG jest wdzięczną zabawka i oszczędną na długie lata
~kris
Hatchback 1.3 54KM 40kW
NAPRAWDE POLECAM WSANIALE AUTKO JEZDZE NIM JUZ 3 LATA I DOTEJ PORY NIE MIALEM Z NIM PROBLEMOW
~Skrzat
Hatchback 1.3 54KM 40kW
problemy z włączeniem 5 biegu który tak często jest włączany mimo naszych fatalnych dróg!!
Skoda Favorit Hatchback