Lista ocen Skoda Favorit Kombi 1.3 54KM 40kW 1991-1994 (33) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Kombi 1.3 54KM 40kW
Drobiazgi, drobiazgi i jeszcze raz drobiazgi. Trochę to denerwuje, bo zawsze jest coś do wkręcenia, dokręcenia, poprawienia(ostatnio sinik spr. szyby przód, silnik wycieraczki tył, silnik szyberdachu, światła tylne pgielne,św. cofania, uczczelki drzwi i szyb, wyłącznik elektromagnetyczny rozrusznika, podsufitka, schowek w bagazniku-to wszystko w ciągu wakacji-2 miesiące), ale to auto ma 13 lat i eksploatuję je non stop w każdych warunkach od...
~/jacek/m
Kombi 1.3 54KM 40kW
Instalacja elektryczna; płytka przekaźników ; trzeba totto wyciągnąć i poprawić wszystkie luty i kończy się dyskoteka; w wersji z nowsza tapicerką nic si enei dzieje wszystko trzyma si ekupy nic si enei łąmie ; jedyne co to odpada tapicerka klapy tylnej - ta akurat jest taka sama jak w starszym wykonaniu; jak się wszystko ddobrze przykreci to większych problemów nie ma; wkurzające włączniki świateł i ich poświetlenie(często pada) -załatwia np....
~Mirek
Kombi 1.3 54KM 40kW
Poza naturalnym zużyciem zawieszenia i wiekowością nie miałem z nią problemów. Dopiero na końcu zaczynała się z niej robić skarbonka. Pompa wodna, którą zj... mechanik przy próbie wymiany poduszki, wiatrak chłodnicy, podstawa pod gaźnik. Coż 30 tyś przejechałem bezawaryjnie i do samochodu raczej nie zaglądałem. No i oczywiście blachy. Ale jak na samchód który miał 11 lat - były super. Podłoga - żyleta.
~lk@poczta.onet.pl
Kombi 1.3 54KM 40kW
Jestem 3 wlascicielem. Kupilem forman jak miala przejechane 60 000(tyle wskazywal licznik :)). Przez rok przejechalme poonad 40 tys. Wymienilem oprocz zwyklych materialow eksploatacyjnych- amortyzatory, tylnie zawieszenie, przegub. Koszt tych czesci to ok 1000 zł. Sami ocencie.
~crazy.simon@interia.pl
Kombi 1.3 54KM 40kW
Rzeczywiście ciągle jest coś do zrobienia: klamka, żarówa tablicy rozdzielczej, opadająca klapa bagażnika, itp. Trochę uciążliwe ale bardziej psychicznie bo nie wpływa to zbytnio na użytkowanie samochodu.
~Dirty Homik
Kombi 1.3 54KM 40kW
Jak się mocuje kieszeń popielniczki?? Jeśli ktoś wie prosze o pomoc na homik@gazeta.pl. Od "nowości" nie trzyma, a czasem jes potrzeba jej wyciągnięcia i schowania "papierka".
~k. z koszałkowa
Kombi 1.3 54KM 40kW
70 tys. leję benzyne, zmieniam olej, wymieniony wydech. najdroższa naprawa to wymiana uszczelki pod glowica. drobna korozja... szkoda, urwane zawieszenie drążków tylnej klapy
~Jarek
Kombi 1.3 54KM 40kW
Wlasnie te drobiazgi...zauwazylem prawidlowosc: co 1500 km cos sie dzieje, a to klamka, to zamek, wlacznik wstecznych...
~RADZIO B
Kombi 1.3 54KM 40kW
a co to takiego niewiem co to takiego nigdy mnie nie zawiodła przeciesz to nie kobieta !!!!!!!!
~stamarik@wp.pl
Kombi 1.3 54KM 40kW
no dużo zależy od szczęścia - mnie psuła się pod domem, natomiast w trasie mnie nie zawiodła
Skoda Favorit Kombi