Lista ocen Skoda Favorit (522)

3,7
~Piotras
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Jak na tej klasy auto z tamtych lat samochód naprawde godny polecenia.Lepszy niż maluch i polonez.Dobra cena.Dość bogate wyposażenie wresji glx.
~kris.mccook@op.pl
Kombi 1.3 63KM 46kW
Samochód przejechał 380 000 tyś kilometrów beż zadnych napraw, za wyjątkiem wymiane rązrządu i regulacji zaworów i obrotów po przejechaniu tych kilometrów, Nie zalecam stosowania paliwa bezołowiowego, tylko wtedy gdy jest katalizator, polecam olej CASTROL GTX 3 zalecany przez producenta, favoritki nie lubią gazowania, trzeba jezdzic na słuch i nie patrzec na obrotomierz. Mechanicznie samochód jest sprawny skrzynia biegów lekko chodzi, Wadą...
3,6
~JHJ (jhj@ckp.pl)
Hatchback 1.3 62KM 46kW
Bardzo tanie w eksploatacji i sympatyczne auto dla kogoś kto nie ma grubego portfela. Na plus - ekonomiczność, ilość miejsca w środku, dostępność części, brak zainteresowania złodziei. Przeciętne - ergonomiczność, osiągi, bagażnik. Na minus - wyciszenie, kultura pracy silnika, jakość wykonania.
~sk8cik
Kombi 1.3 63KM 46kW
auto dla oszczędnych nie wymagających kierowców mała usterkowość tania eksploatacja to jego plusy
~querk
Kombi 1.3 63KM 46kW
To jest tak jak z miością. Żeby czerpać radość i przyjemności- trzeba czasem cos włożyć ;)
3,4
~mirekkow@wp.pl
Hatchback 1.3 54KM 40kW
Silnik dobrze. Przy wolnych obrotach nie stety wpada w dokluczliwe drgania np. zatrzymanie się na światłach (Silnik)
~hary_1982@o2.pl
Hatchback 1.3 54KM 40kW
ogolnie jestem niezadowolony ale moze to przez to ze model juz swoje przejechal bo moim zdaniem grugo ponad 200tys ma przejechane nie wiem dokladne bo liczniiki byly wymieniane
3,5
~favort1@poczta.onet.pl
Hatchback 1.3 62KM 46kW
tanie auto dla niezbyt wymagajacych klientow,ktore potrafi odwdzieczyc sie niezawodnoscia i ekonomika. utrzymanie w normie nie wymaga ne wiadomo jakich nakladow.
~Dzidziu
Kombi 1.3 63KM 46kW
Auto potrafi się odwdzięczyć W zimie w nawet duże mrozy pali na gazie bez problemu Części są naprawde tanie Większość mniejszych usterek można wykonać samodielnie "pod blokiem" Jeżeli będziemy chociasz troszeczkę dbać posłuży bardzo długo Polecam
Dziennik kosztów dla Skoda Favorit
9,4
11,4
~m.szefka@interia.pl
Kombi 1.3 54KM 40kW
Jest to moja 6-ta Skoda. Zaczynałem od S-100, przez s-105, S-120, Rapid a to pierwsza Favoritka. Duże solidne auto za małe pieniadze. Dla wszystkich rodzin z dzieciakami bez dużej kasy. Zabieram sie powoli za tuningowanie i mam nadzieję, że uda sie co nieco "wyciagnąć" z mojego samochodu.