Ocena kierowcy - Skoda Felicia I Pick Up

Silnik 1.9 D 64KM 47kW
Rok produkcji 1998
Skoda Felicia I Pick Up 1.9 D 64KM 47kW 1997-2000 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Kupiłem Skodzine jako swoje drugie autko, pierwsze skończyło swój żywot tragiczna przedwczesna śmiercią. Otworzyłem firmę i potrzebowałem dosłownie mula który sobie poradzi. Wybór był oczywisty bo z felicia miałem już do czynienia ... Swoim złomkiem zrobiłem w ciągu niecałych 3 miesięcy ponad 20000 km. Wiem ze jeszcze pojeżdżę, na kipie ląduje często ponad 600 kg ... Auto typowo do pracy, nie dbam o nie ... jedynie wymieniony został filtr oleju bo kapał :) Za te pieniądze niewiarygodnie korzystny zakup. Jeżeli chodzi o to jak wygląda to wiemy jaka blachę ma skoda ... tragedia nie ma miejsca bez rdzy, przynajmniej u mnie, taki egzemplarz nabyłem ... ale nie o to mi właśnie chodziło :) Mechaniczne cudo ... Niestety zaczyna się zima i już zaczynam odczuwać skutki temperatur ... skoda dostanie na gwiazdkę nowe świece i akumulator :) Mimo tego że planuje zakup 5-osobowego dostawczaka na wiosne, wiem ze skoda zostanie u mnie, raz nikt jej nie kupi w tym stanie, dwa przyda mi sie jak bedzie mi szkoda marnowac nowego auta :)

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 D 64KM 47kW [l/100km]

5,2