Ocena kierowcy - Skoda Roomster Mikrovan Facelifting

andrzej_czajkowski, 7 lat temu
Silnik 1.4 16V 85KM 63kW
Rok produkcji 2012
Okres użytkowania: 5 lat
Skoda Roomster Mikrovan Facelifting 1.4 16V 85KM 63kW 2010-2015 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : nic nie robilem
Układ elektryczny : palące się kontrolki bez sensu
Samochód jak dla mnie bardzo funkcjionalny, wyjmowane tylne siedzenia, możliwość przesuwania siedzień w poprzek auta , przewoziłem w nim szase dwudrzwiową , biurko..dał radę ..mam wersję z klimatyzacją, przeszklonym dachem ( w sumie bajer) oraz przyciemnianymi szybami. na gazie jeżdzę już ponad 150 tyz km. Montowany w serwisie LANDI RENZO, wymieniłem niedawno wtryski, przycisk do wyaczania gazu się zepsuł ale mi to nie preszkadza :). Do dzisiaj (190 tys km. ) nic nie robiłem przy zawieszeniu, teraz dopiero wymieniłem akumulator (profilaktycznie bo był słaby), kontrolkja ABS i awarii oświetlenia szię czesto zapala ..ale to jest tylko fałszywy alarm) serwis sprawdzał i cht=yba ma rację. Auto pali spala 38 litrów gazu na 480 kl plus trochę benzyny. Jak na razie brak rdzy , wydech sprawny, wymienia,lem tylko l;ocki a teraz tarcze/. Auto nigdy mi się nie zepsuło na drodze..i oby tak dalej. Priowadzi się dobrze jest zwrotne, tylko podczas szybkiej jazdy i silnym wietrze trzeba uważać.
Mógłby być mocniejszy silnik ..ale daje radę a ja nie szaleję
jak na razie ok
sprawny... dobrze sie trzyma jezdni
nie narzekam
mam 190 cm i ponad 100 kg ..nie narzekam ..a pies labrador uwielbia nim jezdzić. Uwaga : po usunięciu środkowego fotela osoby z tyłu mają b.dużo miejsca, zwłaszcz jak jest tam foteli dla dzieckka , przynajmniej nie zatrzasnę drzwiami ręki dziecku
klimatyzacja super dzieła..
tu akurat trochę brakuje zwłaszcza przxy dużych prędkościach..plus można usłyszeć ukochanego przywódcę jadącego na sygnale
kupiłem nowego w 2012 za 50 tys. wiec nie narzekam
ok.. takie ****rele same