Lista ocen Skoda Roomster Mikrovan 1.4 16V 85KM 63kW 2006-2010 (20) - Widoczność

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dyż
Mikrovan 1.4 16V 85KM 63kW
Z przodu mogła by być więcej wysunięta szyba do góry na dach o jakieś 3 cm. Była by większa widoczność na światła sygnalizacyjne na skrzyżowaniach jak sie stoi.Reszta jest do zaakceptowania i kwestia przyzwyczajenia .Lusterka boczne ok. oraz do tyłu może być.
~Kazik-60@o2.pl
Mikrovan 1.4 16V 85KM 63kW
widoczność ok ,jest niezła,lusterka duże elektrycznie reg. i podgrzewane , łatwo jest dobrze ustawić.Do tyłu tak sobie,ale mam czujniki cofania i wyświetlacz i też jest ok.Minus przednia szyba,za mała i żle widać światła.To jedyny minus.
~szymo
Mikrovan 1.4 16V 85KM 63kW
widoczność kierowcy to faktycznie mankament. szyba przednia powinna być wyższa - nie widać sygnalizatorów jak się podejdzie pod linię (ale może mam zboczenie z zafiry) ale boczne szyby z przodu naprawdę za małe!
~Rafcio
Mikrovan 1.4 16V 85KM 63kW
na początku problem, szczególnie z przodu -maska, ale jest OK po prostu nie wpycham się na siłe, no i miły bajer gratis czujnik cofania z tyłu czasem pomaga ,czasem kłamie(np w trawie)
~tomasz z firaneo
Mikrovan 1.4 16V 85KM 63kW
Niski przód sufitu, słupki po bokach - naczytałem się o tym przed kupnem. W użytkowaniu w zasadzie to szczegół o którym się zapomina.
~Michał
Mikrovan 1.4 16V 85KM 63kW
do tyłu ekstra, obojętnie czy na lusterkach czy przy odwróconej głowie, przód gorzej, nie widać wysokich świateł
~jkl
Mikrovan 1.4 16V 85KM 63kW
Widoczność mogła by być lepsza, nie da się podjechać pod same światła bo przednia szyba szybko opada.
~szymon
Mikrovan 1.4 16V 85KM 63kW
kiepsko patrzy się przez przednie boczne szyby które są lekko zaokrąglone u dołu i ograniczają widoczność
~lukmate@wp.pl
Mikrovan 1.4 16V 85KM 63kW
Źle, zwłaszcza po bokach z przodu, chociaż pasażerowie, zwłaszcza moja roczna córeczka są zachwyceni...
~dalmar
Mikrovan 1.4 16V 85KM 63kW
przednia szyba trochę za krotka przy światłach ,ale zawsze można patrzyć na boczna sygnalizacje
Skoda Roomster Mikrovan