Lista ocen Skoda Roomster Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW 2006-2010 (55)

3,2
~Cyniczny_Podatnik
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Oceniam auto jeżdżące w firmie, intensywnie eksploatowane a uwagi pochodzą nie tylko ode mnie ale również od współpracowników. Ogólnie byłoby dobrze gdyby nie potworny hałas podczas jazdy.
~bociano@gmail.com
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
mimo wady w postaci głośności silnika auto wręcz idealne, bardzo ładne, poręczne, przemyślane, bardzo dobre materiały, bardzo dobre wykonanie
3,2
~44
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
lepiej go nie wysilać, chociaż to podobno wersja sport. ale przy spokojnej jeździe jest dobrze (Silnik)
~Waldemar Drygała
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
W porównaniu do Picasso 1.8 16V ten silnik to bajka. Jest zdecydowanie dynamiczniejszy! Tak dynamiczniejszy mimo 105 a nie 116 KM. Szybciej się rozpędza i doskonale znosi ciężką i czasem slalomową jazdę w mieście. Na trasie też super. No i nareszcie zero dziwnych usterek elektronicznych jak w Picasso... (Silnik)
3,3
~Bart S.
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Za tą cenę można kupić lepszy samochód. Wybrałem Skodę, bo słyszałem opinie, że kiepska reputacja tej marki to już nieaktualny mit. To jednak nieprawda - to są wciąż średnio (lub nawet słabo) wykonane samochody. Nigdy więcej Skody.
~szyna
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
jest nawet lepiej, niż się spodziewałem (przesiadka z Hondy do Mlady Boleslaw:)
~mirek_p1
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Jak wcześniej napisałem samochód bardzo dobrze się sprawuje i jestem z zakupu bardzo zadowolony. Czego mi brakuje ? : silnika TSI i wersji z climatronikiem. Następnym samochodem napewno też będzie skoda bo mimo wielu opini negatywnych na temat tej marki samochody mają dobry stosunek cena/jakość i są tanie w serwisowaniu. Jak komuś przeszkadza logo to można je zmienić i poprawić wygląd samochodu korzystając z firmy milotec.
4,1
~admiralek@o2.pl
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Bardzo dobre auto dla rodziny. Daje duży komfort w środku, przy niezbyt dużych wymiarach zewnętrznych (łatwiej parkowac i poruszać się po mieście). Technika, wyposażenie bez zarzutu.
~black 23 jerzy.black@onet.eu
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Maxi DOT - warto dopłacić -dużo bardziej czytelny niż standardowy, podobnie do Climatronika i radia Dance.Minus - miękki lakier podatny na drobne ryski.
~Szymon
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
świetnie urządzone wnętrze, dużo schowków, czytelna deska rozdzielcza, wygodne fotele, możliwość montażu w różnych konfiguracjach trzech tylnych foteli, spory bagażnik
Skoda Roomster Mikrovan