Lista ocen Skoda Roomster Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW 2006-2010 (25) - Całokształt

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mirek_p1
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Jak wcześniej napisałem samochód bardzo dobrze się sprawuje i jestem z zakupu bardzo zadowolony. Czego mi brakuje ? : silnika TSI i wersji z climatronikiem. Następnym samochodem napewno też będzie skoda bo mimo wielu opini negatywnych na temat tej marki samochody mają dobry stosunek cena/jakość i są tanie w serwisowaniu. Jak komuś przeszkadza logo to można je zmienić i poprawić wygląd samochodu korzystając z firmy milotec.
~votek_@onet.eu
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Słabe auto za wygórowaną cenę. Po 20 tyś z oryginału została mi tylko faktura. Cóż mam powiedzieć? Dałem się nabić w butelkę i tyle...Czasem mam ochotę przykleić na tylną szybę naklejkę z napisem "Nie kupuj takiego auta! Ja kupiłem i teraz mam...!"
~Bart S.
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Za tą cenę można kupić lepszy samochód. Wybrałem Skodę, bo słyszałem opinie, że kiepska reputacja tej marki to już nieaktualny mit. To jednak nieprawda - to są wciąż średnio (lub nawet słabo) wykonane samochody. Nigdy więcej Skody.
~Cyniczny_Podatnik
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Oceniam auto jeżdżące w firmie, intensywnie eksploatowane a uwagi pochodzą nie tylko ode mnie ale również od współpracowników. Ogólnie byłoby dobrze gdyby nie potworny hałas podczas jazdy.
~jerzy.black
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
całkiem przyzwoite autko,dużo tańsze dopłaty do opcji w stosunku do konkurencji, pojemny bagażnik z możliwością aranżacji, pasażerowie też nie muszą narzekać na brak miejsca nawet nad głową
~Szymon
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
świetnie urządzone wnętrze, dużo schowków, czytelna deska rozdzielcza, wygodne fotele, możliwość montażu w różnych konfiguracjach trzech tylnych foteli, spory bagażnik
~admiralek@o2.pl
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Bardzo dobre auto dla rodziny. Daje duży komfort w środku, przy niezbyt dużych wymiarach zewnętrznych (łatwiej parkowac i poruszać się po mieście). Technika, wyposażenie bez zarzutu.
~black 23 jerzy.black@onet.eu
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Maxi DOT - warto dopłacić -dużo bardziej czytelny niż standardowy, podobnie do Climatronika i radia Dance.Minus - miękki lakier podatny na drobne ryski.
~bociano@gmail.com
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
mimo wady w postaci głośności silnika auto wręcz idealne, bardzo ładne, poręczne, przemyślane, bardzo dobre materiały, bardzo dobre wykonanie
~Marian
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Patrząc z perspektywa innych samochodów, którymi jeździłem wcześniej nie zdecydował bym się na ponowny zakupu Roomstera.
Skoda Roomster Mikrovan