Lista ocen Skoda Roomster Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW 2006-2010 (31) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cyniczny_Podatnik
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Nie wiem jak to opisać... powyżej 90 km/h mam wrażenie że pasażer obok włączył wiertarkę i trzyma mi ją przy uchu! bez wątpienia jest to największa wada tego samochodu. Może się wydawać że ten parametr nie jest tak istotny ale na dłuższym dystansie, gdy w aucie trzeba spędzić kilka godzin, urasta to do wielkiego problemu. Auto może bez większego wysiłku utrzymywać prędkość 140 km/h na autostradzie, ale kierowca na dłuższą metę tego nie zniesie.
~bociano@gmail.com
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
tlumienie odglosow z zawieszenia bardzo dobre, tlumienie halasu z zewnatrz bardzo dobre, wygluszenie podczas szybkiej jazdy bardzo dobre, zadziwiajace ze do 180kmh mozna swobodnie rozmawiac bez podnoszenia glosu, natomiast absolutnie nieakceptowalna jest halasliwosc silnika powyzej 3tys obr. Powyzej 140kmh jest juz meczaca i tu o dziwo silnik 1,9Tdi jest nieporownywalnie cichszy lub lepiej wygluszony.
~black 23 jerzy.black@onet.eu
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Jedyny feler tego auta to głośny silnik pod obciążeniem - słabe wyciszenie i ten "klang" mi się nie podoba. Nad wyciszeniem mogliby popracować.Jak się jedzie spokojnie to już odgłos silnika jest zupełnie przyzwoity.
~bigzbig
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
silnik jest głośny, przy zakupie dałem się złapać na tani chwyt, w salonie przy jeździe próbnej sprzedawca pierwsze co zrobił to włączył radio i zagłuszył pracę silnika
~admiralek@o2.pl
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Przy 190km/h (na niemieckiej autostradzie) daje się spokojnie rozmawiać i radio też słychać (choć radio też się zglaśnia automatycznie).
~Gruhaa
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Silnik benzynowy a ma klank Diesla . Głośno jak w traktorze . Wyciszenie jest największym mankamentem tego auta . Zdecydowanie do poprawy
~44
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
bardzo dobre na biegu jałowym,i przy niskich obrotach, zdecydowanie zbyt głośne przy przyspieszaniu. powyżej 100 km/h dokuczliwe szumy
~Szymon
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
w mieście przy małych prędkościach ok, ale na autostradzie lub ekspresówce bardzo złe
~tomasz
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Auto przy 110-120 km/h jest już dosyć głośne, przy większych prędkościach staje się to męczące.
Dziennik kosztów dla Skoda Roomster Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
7,3
9,5
~mirek
Mikrovan 1.6 i 16V 105KM 77kW
Tutaj się Czesi nie popisali. Szkoda:( ale mam nadzieję że w nowej wersji się przyłożą i nie będą oszczędzać.
Skoda Roomster Mikrovan