Oceny Skoda Roomster Mikrovan 1.4 TDI 80KM 59kW 2006-2010

Najnowsze oceny Skoda Roomster Mikrovan 1.4 TDI 80KM 59kW 2006-2010

4,1
~andrzej
Mikrovan 1.4 TDI 80KM 59kW
Skodą Roomster 1.4 tdi jeżdżę ponad 6 lat. Przejechałem około 50000 tyś. kilometrów. Uważam że jest to bardzo praktyczny, tani w eksploatacji i niezawodny pojazd. Wnętrze zaprojektowane dla rodziny z dwojgiem niedużych dzieci lub dla małej firmy. Fotele łatwo się wyciąga i mamy ogromną przestrzeń bagażową. Wygodna pozycja za kierownicą. Dużo miejsca z przodu. Dobre fabryczne radio z możliwością połączenia z telefonem. Ogromny rynek tanich...
~AndyPandy
Mikrovan 1.4 TDI 80KM 59kW
Autko godnie polecenia ,ale nie przesadzajmy .Dużo jest tu opinii jakoby to miało być auto klasy średniej ale tak nie jest. Nie można tu szukać super wykończenia czy super plastików itp to Skoda to auto budżetowe nie ma prowadzenia z BWM i mieć nie będzie. Jako mały mikrovan spisuje się świetnie. Usterek mało tani w utrzymaniu idealny wóz roboczy a i w trase poleci ! szukajcie wercji z klimatronikiem i podłokietnikiem i będzie lepiej niż dobrze.
2,4
~Pan T
Mikrovan 1.4 TDI 80KM 59kW
Auto ma jedną dobrą ceche silnik a tak poza tym to nic, rdzewieje, elementy plastikowe i tapicerskie FATALNE totalne dno niczego gorszego w życiu nie miałem ( a to 7 auto ) Pamiętać trzeba jednak że są gorsze firmy motoryzacyjne np. ? nie niema bo chinczyków i ich aut w Polsce niema. NIE POLECAM za taką kwotę można kupić coś bardziej trwałego a pozorna niska cena to fikcja.
~Lech
Mikrovan 1.4 TDI 80KM 59kW
Jestem z auta bardzo zadowolony. Sprytnie i oryginalnie zaprojektowane nadwozie. Przednia część to typowa osobówka (czuje się to też siedząc za kierownicą) a z tyłu podwyższone kombi z dużymi przeszkleniami, swobodą ruchów i dużym bagażnikiem. Auto ze sprawdzoną techniką, tanie w utrzymaniu m.in dzięki rewelacyjnie niskiemu splaniu... Jako auto rodzinne świetnie się sprawdza!
~Przemo
Mikrovan 1.4 TDI 80KM 59kW
Po 3 latach użytkowania mogę śmiało powiedzieć że jest to idealne auto do miasta, i dłuższe wypady dla 3-4 osób.
~Karol
Mikrovan 1.4 TDI 80KM 59kW
Jestem bardzo zadowolony , do tego cena na rynku wtórnym jest atrakcyjna

Usterki Skoda Roomster

Skoda Roomster – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dominsadol@wp.pl
Mikrovan 1.4 TDI 80KM 59kW
Pomimo detali do których się przyczepiałem, uważam, że autko jest całkiem przyjemne. Jedynie co bym w nim chciał zmienić to silnik na 1,9 TDI.
~Piotr z Kielc peter@ispol.com.pl
Mikrovan 1.4 TDI 80KM 59kW
panie Marku z Kielc jestem b.ciekawy jak pan uzyskał takie niskie spalanie ?
~s
Słabe zawieszenie. Gnije dach