Ocena kierowcy - Skoda Superb I Sedan

Okres użytkowania: niecały rok
Skoda Superb I Sedan 1.8 T 150 KM 110 kW - Oceń swoje auto
Co pozytywnie zaskoczyło oceniającego:
Silnik : 1.8T super przyspieszenie
Witam kupiłem skode SuperB po negocjacjach z mechanikiem.Bardzo sie zdziwiłem ze skoda jest taka dobra jak mechanik opowiadał wiec znalazłem skode 2002r 1.8T i była bardzo ładna pojechalem tak z mechanikiem mechanik obejrzał i powiedzial ze stan super przejechałem sie i jak na ta mase 1.8T 150 konny super polecam.Z tylu nie ma wiekszego samochodu tej klasy dla osobuy ceniacej luksus.
Wrażenia
1.8T najlepszy silnik jaki isntnieje jest to silnik nie do zajechania a jescze z gazem miodzik
skrzynia 5 biegowa bardzo mi sie podoba.Biegi bardzo lekko wchodza i najewazniejsze nie trzeba czesto redukowac chyba ze potrzeba np wymienia tira : )ale to wtedy wpycha w fotel i to ostro : )
jak dla mnie super nic nie spycha nic nic nie szarpie
przednia szyba bardzo dobra lusterka tez i tylnia szyba tez nic dodac nic ujac ; )
wchodzac do mojej skody odpalam ja 5min przed wyjsciem do pracy i jak wchodze w zime to jest juz cieplo i wszystko gra
jestem wysokim kierowca 187 i styłu córka 15 letnia ma bardzo duzo miejsca ; )
przy silniku 1.8T naprawde jest bardzo cichy nawet przy tych 5500tys ; )
w miescie mi pali gazu 11-13 w trasie 8-10.10 to pali jak mi sie nudzi i katuje na kazdym biegu pod 6tys szczerze mowiac niewiem nie byłem jescze na serwisie ale z tego co slzyalem to jest duzo dobrych zamienikow i tanie
ceny naprawde tanie kupiłem 2002 1.8T 160tys z posliego salonu 28tys
nic mnie jescze nie zawiodło
brak :)

Zużycie paliwa 1.8 T 150KM 110kW [l/100km]

9,3

Minimalne średnie zużycie paliwa

9,0

Maksymalne średnie zużycie paliwa

11,0

Minimalne zużycie paliwa przy oszczędnej jeździe

8,0
Zobacz więcej na temat zużycia paliwa
Czy ocena była przydatna?
Dyskusja
Ładowanie komentarzy...