Oceny Skoda Superb II Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW od 2013

Skoda Superb II Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW od 2013 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie
Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Skoda Superb II Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW od 2013

~Mateusz
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Jestem mega pozytywnie zaskoczony. Pierwszy raz w swoim życiu przesiadłem się z wysokoobrotowego Japończyka na grupę VW i jak kilka lat temu kijem przez gazetę bym nie dotknął to dziś ten samochód polecę każdemu kto ma rodzinę, potrzebuje się zapakować i chciałby wygody prowadząc samochód. Oczywiście trzeba było pójść na kompromis bo wyścigówka to nie jest i nie jedzie w zakrętach jak po sznurku (przyzwyczajenie z Hondy) ale robi kawał dobrej...
~Malik
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Posiadając Octavię II obiecywałem sobie, że nigdy więcej Skody. Złożył a się na to duża liczba drobnych usterek (np rdza - auto kupione w salonie), tragiczna jakość ASO oraz podejście do klienta przez Skoda Polska w przypadku spornych kwestii z ASO. Następna miała być Avensis lub Mazda 6. Niestety po obejrzeniu aut wewnątrz (tragiczne wykończenie i jakość plastików) odpadły w przedbiegach. Po kilku jazdach próbnych innymi markami i rozmowach z...
~sławek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Bardzo komfortowe auto, niezwykle pojemne, dynamiczne i jednocześnie oszczędne. Do tego cena zakupu nowego samochodu była w porównaniu do konkurencyjnuch marek niewygórowana. Ford Mondeo, którym jeździłem przez ostatnie 4 lata był badzo fajnym samochodem, jednak Skoda przewyższa go niemalże w każdym aspekcie... może poza wyglądem, bowiem o ile Modeo jest moim zdaniem wizualnie bardzo atrakcyjnym samochodem, o tyle Superb jest dosyć brzydki.
~Adrian
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Samochód niesamowity w każdym calu. Jak na razie przejechane jest ok 4800km dlatego też nie mogę się wypowiedzieć na temat usterek których po postu nie ma. Polecam wszystkim niedowiarkom choćby jazdę próbna przed wyborem kupna samochodu podobnych gabarytów.
~radziu
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Obecnie rowniez A6 jak wspomnialem ale wsiadam do Skody duzo chetniej niz do A6 w co sam na poczatku nie bylem w stanie uwierzyc. Obszerne i wygodne auto segmentu sredniego na codzien i na wypady z rodzina i co przede wszystkim za normalne pieniadze. Moim zdaniem doskonaly stosunek ceny do jakosci i wyposarzenia.
~Grzesiek
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Auto stosunkowo duże, fajnie się prowadzi, nie sprawia kłopotów i stosunkowo mało pali. Ma dużą ilość przydatnych drobiazgów (np. podświetlane klamki, parasol w drzwiach itp.
~Łukasz
~kstilger
Kombi Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
dobrze zestopniowana, tyle, że wybierak mógłby być precyzyjniejszy (Skrzynia biegów)
Skoda Superb II Kombi Facelifting