Lista ocen Skoda Superb II Kombi (46) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cezary
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Ogólnie nic nie stuka, nic nie trzeszczy, nic nie odpada. Jak na razie i oby jak najdłużej. Drobne rzeczy: * trafił mi się egzemplarz, w którym na zimnym sprzęgle coś przyciera. Nie wpływa to na jazdę, bo jak tylko trochę się przejedzie, to już nic nie słychać, ale denerwuje. W dodatku ciężkie do zdiagnozowania, bo nie zawsze się zdarza. Jak na razie jeżdżę z tym, ale w dłuższej perspektywie mam wymianę sprzęgła (może za rok, może za dwa)....
~marek
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
uszczelki w tylnych szybach wsysa do środka raz zostały wymienione na gwarancji . powiem jeszcze że wymienili komplet czyli uszczelki i szyby . jednak wiele to nie dało bo znów zaczęło je wsysać i nawet jeszcze bardziej !!!!!!! a ASO wypięło Du..e widocznie sam to sobie robię bo jestem jedynym przypadkiem w polsce ,a nawet w europie ! A jeszcze jedno GWARANCJA obowiązuje 24 m-c. ALE ostatnie 18 m-c to ty musisz udowodnić że to...
~Mirek
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
No tutaj to jeszcze za mały przebieg /19.000 km/ żeby coś się działo,a już szczególnie poważnego, ale z drugiej strony już nie jeden po takim przebiegu chciał sprzedawać swoje wozidło. Poziom spasowania materiałów zadowalający. Dolałem już 0,5 litra oleju. nie wiem czy to dużo czy mało ale dolać musiałem. Fachowcy uspokajają ze to norma, być może nawet z czasem nie będzie trzeba dolewać. Zobaczymy. Takie ilości dolewek akceptuję.
~Maxim2001
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Nie wiem jak inni użytkownicy ale ja już 3 razy zmieniałem wycieraczki na tylnej szybie i raz na przedniej. I żeby było ciekawiej dalej mażą. Chyba kupię jakiś dobry zamiennik. A swoja droga Panowie od Skody weryfikujcie swoich dostawców by nie wciskali wam tandety bo psujecie sobie wizerunek
~Michał
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Jedyny problem w tym, że trzeba dolać oleju. Litr co jakieś 5-7 000 km. Podobno norma w 1.8 TSI. Poza tym nic nigdy nie nawaliło. Dodatkowo klapa bagażnika została za nisko zamontowana, przez co ociera o próg i zdarł się lakier na krawędzi. Muszę wyregulować w ASO i zrobić zaprawkę.
~Tomek_BB
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Kiepska elektronika, awarie rozmaitych czujników: 1. temperatury powietrza (zintegrowany z ciśnieniem) w kolektorze dolotowym 2. parkowania 3. usterka spryskiwacza reflektorów 4. sterowanie łopatkami skrzyni DSG oraz komputerem pokładowym
~pawel1419
Kombi 1.8 TSI 160KM 118kW
Wiadomo, że usterki to kwestia indywidualna samochodu z drugiej ręki. Wszystko zależy jak poprzedni właściciele używali samochodu, ja trafiłem na samochód który co 3 miesiące stoi w warsztacie na co raz to nowe problemy.
~Artur
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Od początku mam problem ze składanymi lusterkami. Poprzedni właściciel wyłamał blokady. W serwisie powiedzieli, że sztuka kosztuje ponad 3 tys. Poza tym wszystko w porządku.
~Tomek_BB
Kombi 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Duża ilość drobnych awarii, czujniki cofania, spryskiwacze ksenonów, sterowanie kierownicą, itp. Na szczęście nie ma to wpływu na niezawodność, auto zawsze jedzie.
Dziennik kosztów dla Skoda Superb II Kombi
6,2
10,2
~Paweł
Kombi 2.0 TDI CR DPF 140KM 103kW
180kkm: tylko olej, filtry, tarcze, klocki i łączniki stabilizatora. Raz rozpięła się linka maski przedniej - było trochę zabawy, a tak rewelacja.
Skoda Superb II Kombi