Lista ocen Skoda Superb III Kombi (62)

3,1
~Mateusz
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Posiadam Superba od roku. Niestety żałuję se go zakupiłem. Auto od samego początku ma jakieś problemy. Ciągle zgrzytanie w zawieszeniu i Skoda rozkłada ręce więc na własny koszt wymieniłem wahacze. Ustało. Mam 93 tys km i pada łożysko przednie oraz dwumasa że sprzęgłem. Auto ogółem jak na 5 lata i te klasę ma mnóstwo mankamentów. Plastik w środku najzwyklej jakościowo tandeta. Drapie się bardzo mocno. Mam wersję Sportline i w...
~Piotrek
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
auto nowe z salonu w sportline, kupiłem ze względu na dwójkę małych dzieci, i niegdy nie będę żałować dokonanego wyboru, bardzo fajny szczególnie na wakacje
~Tdg
Kombi 1.4 TSI 150KM 110kW
Bardzo ciekawy design auto mialem jako jeden z 1 w 2015 i przyciągało wzrok. Niezwykle obszerne przód tył czy bagażnik, deska rozdzielcza bardza ładna obsługa intiicyjna, spasownie elementów na dobrym poziomie po 2 latach użytkowania
2,6
~PRAWDA
Kombi 2.0 TDI 150KM 110kW
Na zakup Skody Superb III 2.0 TDI skusiła mnie obiegowa opinia jakoby to dobre nie kłopotliwe auta prawda jest jednak taka że to fatalne i usterkowe auto. Podpowiem że uratowała mnie przedłużoną gwarancja bo koszt napraw puściły by nie jednego człowieka z torbami . Na dodatek kłopoty które ja mam nie są tylko moimi wiem bo częste wizyty w serwisie pozwoliły na rozwinięcie tematu usterek w tych autach a jest tam dramatycznie źle . Pierwsza...
~marcin_qs
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
W tej cenie nie znajdziesz lepszego wyposażenia i przestrzeni. Nie jest to Audi ale lepsze od passata :) Audi z tym wyposażeniem kosztuje 200 tys więcej :)
~Zuch
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
Auto kupowałem z myślą o podróżach służbowych i wyjazdach z rodziną. Z obu tych zadań wywiązuje się doskonale!
~Mańq
Kombi 1.4 TSI 150KM 110kW
Ogólnie wszystko jest o.k Drobne draczenie lewego przedniego głośnika przy minusowych temperatura i dwa razy przedni led się nie zapalił-był komunikat na desce(po restarcie silnika działał o.k).
~Marcin
Kombi 2.0 TDI 190KM 140kW
To mój drugi samochód. Poprzedni to Audi A6 C5 sedan z 2000 roku. Jestem miło zaskoczony wyciszeniem, kulturą pracy silnika i przestrzenią w środku. Bagażnik pojemny choć spodziewałem się zmieścić dwa wózki i małą torbę bez kombinacji, ale trzeba trochę tetrisa poćwiczyć, aby dwa wózki zmieścić. Spalanie w mieście między 7 a 9 l. Poza miastem między 4-5l przy 90 km/h a 130-140 km to już 6-7l
2,6
~Marcel
Kombi 1.8 TSI 180KM 132kW
Jeżeli ktokolwiek ma nadzieję, że Skoda to dobre proste sprawdzone i nie kłopotliwe auto to jest w błędzie. SKODA S III gen., , którą kupiłem 2016 rok nie ma nic wspólnego z Skodą z lat poprzednich. Samochód pomimo, że był serwisowany w ASO i nie był uszkodzony jest bardzo wadliwy oraz głośny. W czasie jazdy podskakuje na nierównej jezdni i jest niestabilny w prowadzeniu na autostradzie przy 140 pływa po drodze . Do plusów można zaliczyć dobrą...
3,7
~Jacek
Kombi 1.4 TSI 150KM 110kW
ACT pomysł dobry i zaczerpnięty z hemi ale... to ma sens przy 8 cylindrach przy 4 żadnego (Silnik)
Skoda Superb III Kombi