Ocena kierowcy - Skoda Yeti Minivan Facelifting

Silnik 1.2 TSI 110KM 81kW
Rok produkcji 2017
Skoda Yeti Minivan Facelifting 1.2 TSI 110KM 81kW od 2015 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Uniwersalny, przestronny i solidnie wykonany samochód.
Jak na swoje parametry spisuje się całkiem nieźle. W mieście bardzo dobrze, jest dynamiczny i cichy. Na trasie brakuje nieco mocy, ale da się z tym żyć.
Bez zarzuty. Przyjemnie się nią operuje.
Zestrojony dla dynamicznego kierowcy. Pięknie jeździ po zakrętach, a na autostradzie auto bardzo stabilne. Komfort dobry, ale auto bardziej twarde niż miękkie.
Jest mało nowych samochodów na rynku, które mają tak przeszkloną kabinę. Doskonałe wyczucie obrysu auta. Czujniki parkowania nie są tu potrzebne.
Bez zarzutu.
Jest tak jak być powinno. Klima automatyczna dwustrefowa działa super. Ogrzewanie działa szybko, choć nie testowałem podczas mrozu...
Kabina bardzo obszerna. Odjąłem gwiazdkę za mały bagażnik w wersji z kołem zapasowym.
W porównaniu z moimi poprzednimi autami jest super cicho, szczególnie silnik nawet przy dynamicznej jeździe nie przeszkadza.
Nowy samochód to tylko paliwo, a przeglądy wraz z materiałami mam na 4 lata za darmo :)
Nowy, dobrze wyposażony, solidnie poskładany SUV za cenę poniżej 70 tysięcy. Konkurencyjna dla Yeti w tej chwili na rynku jest Suzuki Vitara.
Brak.
Brak.