Ocena kierowcy - Smart Forfour I

Lofty, 16 lat temu
Silnik 1.5 CDI 67KM 49kW
Rok produkcji 2004
Smart Forfour I 1.5 CDI 67KM 49kW 2004-2006 - Oceń swoje auto
Autko moze i drogie ale za jakosc trzeba placic pozatym moj pomaranczowo czarny zwraca na siebie duza uwage ludzie czasem nie maja pojecia co to za samochod... Pozatym by kupic takie auto trzeba je pokochac bo za cene mojego mialbym duzo wieksze auto albo np mniejszego merca ten sam rok a190 cdi tyle tylko ze tylko smart wywola usmiech na twojej twarzy to typowy funcar szkoda ze tak malo popularny ale to moze i lepiej... Kocham smarta za to jaki jest nawet nosze zegarki swatch´a jezdze na zloty smarta i tutaj w angli wszyscy uzytkownicy smarta to jedna wielka rodzina i kazdy jest spoko ostatnio szukalem ulicy w leicestershire i zapytalem goscia w smarcie fortwo na parkingu to poprowadzil mnie na ulice ktorej szukalem!!!how cool is that???Smart to sposob na zycie tak jak kupno motocykla HD juz wkrotce:)
Mocny silnik po chiptuningu, Spalanie kapitalne zapominam czasem jak dystrybutor sie obsluguje, Hmm dzwiek jak cinkus 700cc ale plus za to ze nie klekocze
Manualna piatka super zestopniowana
gokart na kolach do tego esp sluzy pomoca gdy przecholujesz na mokrym bo sniegu to moj jeszcze w angli nie widzial:(
Zadnych zastrzezen
Ogolem super tylko sto lat w kamieniolomach dla goscia od przelacznikow elektrycznych szyb
ogrzewanie dziala po minucie od odpalenia silnika!!!masakra klima manualna tez dziala jak powwinna
Mam 197 wzrostu i wiecej miejsca znalazlem w mojej zabaweczce niz w wiekszym roverze 45!!! Oczywiscie komfort z tylu = brak bagaznika ale jak na tak maly samochod to super
Robi sie glosny powyzej 160km/h ale ogolnie jest dobrze to nie maluch
Czy jakis inny diesel pobije 3,7 litra na setke po miescie???
Cena troche zaporowa ale jak juz kupisz to nie bedziesz zalowal!!!
Zadnych problemow do tej pory
Jak wyzej zadnych problemow
Smart Forfour I