Oceny Smart – wybierz model

Pokaż modele z silnikiem:

Najnowsze oceny Smart

~rs
Smart Forfour I
Bardzo fajne autko, dynamiczne, ekonomiczne, bezawaryjne i bardzo dobrze wyposażone.
~Krzysztof Modzelewski kmodzele@friko6.onet.pl
Coupe 0.7 72KM 53kW
Smart Fortwo I
Auto jest bardzo proste w sterowaniu - obsłudze. Pewnie takie było założenie, że jeźdić będą nim nietechniczni (nawet moja żona prawie wszystko opanowała przez rok :-)). Ja wolałbym bardziej wypasiony zestaw wskaźników i przełączników. Najsilniejsze atuty to widoczność, łatwość parkowania, przestrzeń w środku, ciekawy automat (na korki - super!) i radocha. Słabe strony to - szalenie maluśki bagażniczek (140 l) (choć większe auta (fiaciki) też...
~m4rcin
Coupe 0.8 CDI 41KM 30kW
Smart Fortwo I
Świetny samochód na miasto, zakupy, urlop we dwoje. Pozwala zaoszczędzić parę złoty. W trasie nie zachwyca, gdyż prędkość przelotowa to ok 110km/h. Nadrabia na stacji benzynowej. Tańszy od komunikacji miejskiej i PKP!
~andrzejkown
Smart Forfour I
Całkiem sprytne i wygodne auto, a poza tym wyróżniający się design:-) W mojej okolicy ludzie patrzyli
~Daniel (KRZEMP) zawód:Technik Mechanik samochodowy
Smart Forfour I
Jeżeli chcemy posiadać auto szybkie, niezawodne i wyglądające zdecydowanie inaczej niż kilka milionów innych , to warto zdecydować się na Smarta a dłużej zastanowiś się jedynie naj gamą kolorów tapicerek, wyposażenia, kolorów lakieru, no i oczywiście silników.
2,7
~Kuba
Hatchback 1.0 mhd 71KM 52kW
Smart Forfour II
Mercedes i Swatch powinni się wstydzić. Jeden słynie z luksusowych samochodów, drugi z całkiem niezłych zegarków. Ten samochód nie jest ani luksusowy ani całkiem niezły. To najgorszy samochód jakim jeździłem.
~YELLOW
Smart Forfour I
JEŚLI KTOŚ LUBI ATRAKCYJE I ORYGINALNE AUTO ZA TAKIE PIENIĄDZE NIE MA LEPSZEGO.
~krzynaw
Hatchback 1.5 CDI 67KM 49kW
Smart Forfour I
wspaniale auto dla pary lub rodziny 2+2, ekonomiczne, doskonale sie prowadzi, tanie w eksplatacji
~megabebzon
Cabrio 0.7 i 82KM 60kW
Smart Roadster I
Super. Ale starsi obywatele powinini się zastanowić przed zakupem, ponieważ tak jak ja mogą być posądzeni o kryzys wieku średniego. Mnie to wisi - radośc z jazdy jest nie do wyobrażenia dla zazdrosnych równolatków.
~kristatos
Coupe 1.0 mhd 71KM 52kW
Smart Fortwo II
Aby się nie rozczarować nie można traktować tego pojazdu jako samochód. To zabawka dla nastoletnich dzieci posiadających dość zasobnych rodziców lub (jak w moim przypadku) dla żon zakochanych w nich bez pamięci mężów, którzy przy spełnianiu zachcianek swych ukochanych zapomnieli co to rozsądek.