Lista ocen Ssangyong Actyon (41)

~Mairusz z Krakowa
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Od nowości silnik nie sprawiał problemów, w silnik leję olej Mobil Super 2000 i śmiga bezproblemowo, nawet w zimie na dworze odpala od strzała. (Silnik)
~Kaba
Pick Up 200Xdi 141KM 104kW
Auto idealne. Można nim bezpośrednio z grząskiego terenu wyciągnąć ciężką przyczepę by zaraz po tym zabrać rodzinę na długą wakacyjną podróż. 0 awarii, wnętrze komfortowe, plastiki miękkie. Jedyna wada to odrobinę za mało miejsca na nogi na tylnej kanapie w wersji pick-up.
~Budex
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Silnik bezawaryjny, co roku wymiana olejów i filtrów.Od nowości nie wymieniałem płynu hamulcowego i chłodnicy ale nadal spełniają normy. (Silnik)
3,6
~lukasz
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
bardzo ciekawy samochod, zwracajacy na siebie uwage. Poza tym moze duzo przewiesc i jest w miare komfortowy, mi pasuje, ludzie narzekaja na brak komputera pokladowego ... przeciez to auto stworzone do pracy a nie d obajerow. Jak dla mnie moglby miec tylko felgi 18 i byloy super
~Art Olszewski
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
Auto z którego kiedyś się śmiałem gdy kupiła go znajoma. Gdy po latach go przypadkiem odkupiłem dosłownie zwariowałem. Actyon to wg producenta SUV (bo taka moda) a w rzeczywistości to dzielna terenówka na solidnej ramie ! Auto mega zwinne w terenie 4x4 i zwykłej miejskiej eksploatacji z mega bogatym wyposażeniem jak skóra i nawigacja (w zależności od wersji). Reasumując kto zna docenia , a kto nie ten się podśmiewa jak ja kiedyś :)
~morsiu
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
biorąc pod uwagę nieudolność serwisu to auto to staje się koszmarem dla właściciela
2,9
~Mariusz
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
duży promień skrętu za sztywne zawieszenie trzęsie na wybojach jak na rowerze (Układ jezdny)
~Leśnik
Terenowy 200Xdi 141KM 104kW
Jak na 170 tys bez remontu radzi sobie doskonale i jest precyzyjna. (Skrzynia biegów)
~Krzysiek M
Pick Up 200Xdi 141KM 104kW
Świetne użytkowo - rodzinne auto. Bardzo komfortowe, miękkie zawieszenie, świetnie tłumi nierówności (jak na pickupa), bardzo dobrze wyciszony, optymalna paka gdzie zmiesci się 500 kg ziemniaków jak i zestaw nart dla całej rodziny z osprzętem. Bardzo fajny napęd terenowy.
Dziennik kosztów dla Ssangyong Actyon
13,3
~lolo
Terenowy 2.0 Xdi 141KM 104kW
Jak na diesla ogrzewania działa momentalnie i klima bardzo wydajna. (Wentylacja i ogrzewanie)