Oceny Ssangyong Kyron II 2.0 Xdi 141KM 104kW od 2007

Najnowsze oceny Ssangyong Kyron II 2.0 Xdi 141KM 104kW od 2007

3,8
~Bulion
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Warto -wygodnie, można użyć terenoych skrótów, łatwiej zaparkować w zimie na nieodśnieżanych miejscach parkingowych (Warszawa). Przestronnie i duży bagażnik. Duuuuży minus za brak stocku części do napraw gwarancyjnych. Z reakcji serwisu wywnioskowałem, że usterka nie jest nietypowa. Czekanie co najmniej 16 dni (a nie wiem ile jeszcze)z trudno używalnym samochodem jest irytujące. Kiepsko rozwiązany montaż haka (inaczej niż w innych SUV) - po...
~alfik
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Jestem bardzo zadowolony, przestronne, mocne auto, dobre na trasę, a i nie zawielkie w mieście (krótsze od aut typu Passat, Mondeo), duży kufer, wygodna jazda i zdolność do jazdy po złych asfaltach i drogach nieutwardzonych, dokładnie to czego chciałem
~alfik
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Bardzo fajne auto, żona od razu polubiła, jeździ się pewnie, wygodnie. Jest zwrotny, krótszy od dużych kombi (passat/ mondeo). Rodzinny samochód o zwiekszonej mobilności raczej niż terenówka (prześwit umiarkowany, a plastikowe zderzaki nisko).
3,8
~dziarski
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
dokąd się nie zepsuje i nie trzeba naprawiać to auto bez zarzutu
~dziarski
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
samochód za rozsądną cenę, dajacy komfort i wygodę i dodatkowo dobrze radzący sobie w terenie
~Tipo
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
2.7 DIESEL podniesiona moc do DO 211KONI SPALANIE SUPER OK.10LITRÓW W MIEŚCIE NIE ŻAŁUJĄC -NORMALNA JAZDA- NAPED STAŁY NA 4 KOŁA- STAŁY- AUTOMAT CZĘSCII DOSTĘPNE I TANIE-POLECAM GORĄCO -FANTASTYCZNE AUTO- (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~hubis
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
za to cene za auto z salonu wspaniala jazda i niezawodnosc (Stosunek jakość/cena)
~Jaro
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
Zmieniłem oprogramowanie śilnika teraz ma 173 km na prędkoś nie narzekam 210 km/h (Silnik)
~leon160@o2.pl
SUV 2.0 Xdi 141KM 104kW
cichy, elastyczny, dynamiczny, mocny i niestety bardzo czuły na złe paliwo (Silnik)
~Edi