Ocena kierowcy - Subaru Forester II

Silnik 2.0 X 125KM 92kW
Rok produkcji 2004
Subaru Forester II 2.0 X 125KM 92kW 2002-2008 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Stały napęd 4x4 i jego możliwości
Samochód bezawaryjny, bardzo wygodny, przestronny, bardzo uniwersalny, jednym słowem mówiąc - ideał. Kupno egzemplarza idealnego graniczy z cudem lecz warto niekiedy poczekać trochę o poszukać. Osobiście obejrzałem 6 forków i tego ostatniego kupiłem. Dużo osób nieznających się na Subaru odradzało mi zakup tego samochodu, ale od początku wiedziałem że to będzie udany zakup. Silnik pomimo 315000 km nadal pracuje rewelacyjnie. Od nowości jeździ na instalacji LPG. Osobiście zrobiłem nim dopiero 16000 km w pół roku i stwierdzam, że wreszcie kupiłem samochód idealny, którego nie będę chciał zmieniać. Jeżeli trafi się dobry egzemplarz, zdecydowanie polecam :)
Pracuje idealnie. Brak wycieków, brak problemów.
Przełożenia wchodzą miękko ale czuć przyjemnie że wskakuje bieg
Auto jeździ jak przyklejone, komfort jazdy wyśmienity. Wymieniłem tylne amortyzatory samopoziomujące na zwykle kayaby. Jest super
Duże szyby, widoczność bardzo dobra w każdym kierunku. Trzeba wyczuć przód samochodu ponieważ ma długą maskę :)
Wszystko jest pod ręką tak jak powinno być. Uchwyt na kubek w konsoli to arcydzieło. Z początku denerwował mnie przycisk spryskiwaczy reflektorów ponieważ znajduje się przy lewym kolanie i niejednokrotnie wysiadając spadł na mnie deszczyk.
Przewaznie jeżdzę sam lecz 4 osoby podróżują w bardzo komfortowych warunkach
Słychać świsty z szyb przy większych prędkościach
Lać paliwo, wymieniać olej i materiały eksploatacyjne a samochód odwdzięczy się bezawaryjnością przez długi czas :)
Mimo ubiega tylu lat i zrobionych tylu kilometrów, tworzywa, fotele, kierownica w idealnym stanie. Postarali się
Cóż tu mogę napisać - awaryjności brak
Brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 X 125KM 92kW [l/100km]