Lista ocen Subaru Forester II 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW 2004-2008 (16) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michu
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Styl jazdy - bardzo dynamiczny. Skrzynia - automatyczna. Biorąc pod uwagę osiągi, LPG, skrzynie A/T, 4x4 i opływowość tożsamą z budką telefoniczną uważam, że spalanie jest na normalnym poziomie. Powyżej opisałem średnie spalanie z trasy i średnie z miasta. Nie ma większego znaczenia czy jeździmy w warszawskich korkach, czy po obwodnicy 140km/h spalanie jest na podobnym poziomie. Jak auto stoi w korkach pali dużo, bo non stop 1 i 2 bieg, jak...
~Maciejo
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Powiem oklepane zdanie, ale ono wszystko wyraża: Nie kupiłem tego auta dla spalania. A już zbrodnią jest zakładanie gazu do czegoś takiego. Człowieku jeżeli chcesz mniej spalać to kup sobie malucha i przerób go na gaz (murowany rekord minimalny) uh. Ciekawe co będzie z ropą w tej marce (co oni wymyslili) lecz i tak wiedz drogi czytelniku, że w tej marce benzyna i jeszcze raz benzyna to jest to, co powino być. (proponuję ropniakom kupić traktor...
~arkjasin
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
wiem, że dla niektórych zabrzmi dziwnie, że Subaru ekonomicznie jest doskonałe, biorąc po uwagę całe moje doświadczenie z tym samochodem (spalanie, serwis, użytkowanie, ,itd.)i naprawdę jest dobrze w porównaniu z innymi samochodami tej klasy, nie wspominając o \"zadęciu\" w stylu mercedesa, no tak oceniam, tak moim zdaniem, to moja opinia :)
~fincz83
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Apetyt na paliwo jest, ale na poziomie do zaakceptowania przy takich osiągach. Ceny serwisu znaczne ale tylko przeglądy okresowe - brak usterek (na razie). MAX spalanie zależy do stylu jazdy, mój sporadycznie pochłania więcej niż 12,3. Chyba że wściekamy się po mieście, wtedy wypije tyle ile wlejemy :)
~Boombastic
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Jak na takie gabaryty, wagę, moc i osiągi to jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Po Warszawie raczej nie przekraczam 12 l. A na trasie spokojnie można zejść poniżej 10 l. Ale jak turbo żyje to turbo pije. Auta o porównywalnych osiągach palą zdecydowanie więcej.
~kosa
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Zużycie paliwa przy rozsądnej jeździe nie powala biorąc pod uwagę moc silnika i napęd 4x4. Koszty przeglądów w ASO są spore, ale i nakład pracy w celu wykonania niektórych czynności jest spory (sprzęgło, świece, rozrząd)
~Jimi
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
..no cóż za takie osiągi trzeba płacić , przed zakupem byłem świadomy spalania i wiedziałem na co się decyduję, frajda z jazdy rekompensuje rachunki na stacji benzynowej..
~wicherek
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
hmm... miasto: minimum 11 ( eco driving :) norma 13, trasa : przy średniej 150km/h 14 litrów, rekord : CPN Katowice - CPN Wrocław zeżarł cały bak : ) 1litr/1km
~Rudy Grzech
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Jak się kupuje subaru pytanie o ekonomike..... 18-25 bęzyny oraz o 2litry więcej gazu. Tylko takie oszczędności...
~Mat 2.5 XT
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
skarbonka wypije ile wlejesz mechanik będzie znajomym z którym będziesz w ciągłym kontakcie