Lista ocen Subaru Forester II 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW 2004-2008 (16) - Silnik

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maciejo
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Co tu dużo mówic, a właściwie pisać. Kto raz wsiadł do tego auta i Je poprowadził ten sie w nim zakochał (moja żona też). Silnik hm? To lux torpeda. Jak obliczyłem na drodze w Polsce jest w stanie mnie wyprzedzić ( z pode świateł) 5 % samochodów, które jeżdżą po naszych drogach. Wynik niesamowity!. Auto, jak mi powiedział kolega (Krzysio) nie wygląda na takie szybkie. Lecz już niejeden kierowca sie przekonał o możliwosciach tego auta. Fakt...
~Piotr
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Pierwszy samochód, którym \"nie potrafię się nacieszyć \". Uśmiech nie schodzi mi z twarzy mimo tego, że jeżdżę nim ponad 5 lat. Prawie wcale nie słucham radia, bo dźwięk boxera nigdy się nie nudzi ;-). Ma rewelacyjne właściwości trakcyjne, a podwyższone zawieszenie idealnie sprawdza się na polskich dziurach i koleinach. Ten samochód będzie miał u mnie \"dożywocie\" ;-)
~Jimi
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Silnik bardzo mocny mam wersję 2,5 XT 230 KM. 6 czy 7 sek do setki robi wrażenie, a przy tym to " warczenie " silnika- wyłączam sprzet grający ( tym bardziej że jakość głośników delikatnie mówiąc fatalna). Silnik mógły byc bardziej elastyczny, ale gdy sie wkręci jest ok.
~macwac
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Silnik to obok znakomitego napędu 4x4 największa zaleta tego samochodu. Rewelacyjne przyśpieszenie (6,2 do 100 km/h), przez 150 000 przebiegu żadnej awarii, rewelacyjny dźwięk turbiny. Szkoda tylko, że nie współpracuje z lepszą skrzynią...
~fincz83
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
doskonała elastyczność, genialne przyspieszenie, polecam dodatkowo kompletny wydech supersprinta (delikatny bass + odczuwalny wzrost momentu w dolnych obrotach) Zwracać uwagę na stan oleju co 5000 km (to jest TURBO!!!)
~wsebus
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Został zakuty więc jest super. Spalanie akceptowalne 20% miasto średnio 10-11, za tę frajdę. wcześniej używałem 2.0 xt z gazem spalało 12 miało prawie 300 tys
~Rudy Grzech
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Auto jak mażenie. Podciągnełem silnik do 300KM i narazie nic - mało tego z instalacją LPG. Przejechałem ok 80.000. i spokój. Gorąco polecam.
~Mat 2.5 XT
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
delikatny jak z papieru drogi w naprawie słaba dostępność części poza specjalizującymi się sprzedawcami w marce
~Boombastic
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Silnik jest bardzo elastyczny, praktycznie brak turbodziury, bardzo przyjemny kop jak turbina zaczyna wydajnie pompować.
Dziennik kosztów dla Subaru Forester II 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
13,9
12,3
~Panzer
Kombi 2.5 i 16V Turbo 230KM 169kW
Uważaj na UPG. Jak walnie to są koszta, ale można naprawić tak, by drugi raz nie wydmuchnęło