Lista ocen Subaru Impreza I (40) - Ergonomia

Na liście zabraknie 47 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kamil
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
Wzorowa ergonomia ale bez wodotrysków. Wszystko na swojim miejscu jednak plastiki tanie chodź nie trzeszczą. Światła w rączce kierunkowskazów jak w każdym japończyku z tych roczników. Na górze deski miękki materiał, poza tym bardzo odchudzone wnętrze. Materiał na fotelach tragiczny. AHA! Przycisk do przyciemniania i rozjaśniania zegarka elektronicznego na obrotomierzu jest MASAKRYCZNIE nie proporcjonalny do funkcji jaką posiada. Wygląda jak...
~zakochany w Subaru
Sedan 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Włączniki wycieraczek i świateł idealnie, jak na japońską markę przystało. Dużo rzeczy w kokpicie nie ma swoją drogą, więc łatwo dostrzec niedoskonałości designu wewnętrznego. Regulacja wysokości świateł w głupim miejscu na środkowej konsoli obok popielniczki, a korzysta się z niej tak rzadko, że można byłoby ją umieścić gdzieś za kierownicą po lewej stronie. Brak uchwytów na napoje, brak podłokietnika. Niewygodny dostęp do bezpieczników, ale...
~tynek
Sedan 2.0 i 4WD 115KM 85kW
Przyciski pod zegarami mnie denerwują i otwierania szyb, dlatego rzadko ich używam. Jednych nie widać z za kierownicy przez co nawet nie pamiętam gdzie są i zawsze na czuja je wciskam. Otwieranie szyb wole jak jest płasko na podłokietniku -tak jak w wersji od 97. OGratulacja za przycisk na kolumnie kierownicy który polecam mieć zawsze wyłączony(pozycyjne) dzięki temu nigdy nie zostawisz włączonych świateł.
~mubaraksubarak
Kombi 2.0 16V 125KM 92kW
Jak na kombi to raczej szału nie ma , przestrzeń jak w kompakcie średniej wielkości, za kierownicą jak to w japońcu dla wysokiej osoby raczej przeciętnie. W miarę bogate wyposażenie, kilka dobrze zaprojektowanych schowków.
~Thelyn gg:3129446
Sedan 2.0 i 4WD 125KM 92kW
Supcio.Mam wersje bez poduszek.Dzieki czemu na samej desce rozdzielczej mam 3 schowki(2 naprzeciw pasazera i jeden na srodku)+ 1 w podlokietniku.Przydatny uchwyt na butelke ( w ktorym trzymam gruszke CB )
~Andrzej
Kombi 2.0 4WD 115KM 85kW
Moja wersja season ma prawie kompletne wyposażenie ale brakuje mi szyberdachu, oświetlenia przy lusterku, ogrzewanych lusterek oraz tempomatu - to wszystko było dostępne w tym modelu
~Mateusz Piotrowski
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 211KM 155kW
Fotele z impezy GT uchodzą za jedne z najwygodniejszych ze wszystkich roczników. W tych po lifcie są tragiczne. Te naprawde świetnie trzymają i nie męczą nawet na długich trasach.
~Kuba
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 218KM 160kW
Wszystkie potrzebne pokrętła są pod ręką. Zegary są przed wzrokiem a nie jak w innych samochodach na konsoli centalnej. Typowy japończyk ergonomia na wysokim poziomie.
~G.N. /grzesiania@interia.pl/
Kombi 2.0 Turbo GT 4WD 218KM 160kW
Sportowy a wszystko jest przemyślane. No może tylko 2 dziwne rzeczy- włącznik spryskiwaczy reflektorów i włącznik ściemniania zegarka, dziwactwo jakieś.
~kuba_tenerowicz
Kombi 2.0 16V 125KM 92kW
Wszystko na swoim miejscu, chociaż w przedlifcie denerwowało mnie umieszczenie przełączników elektrycznych szyb.