Lista ocen Subaru Impreza I (13)

~zakochany w Subaru
Sedan 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Fantastyczne auto! Można wiele od niego oczekiwać i tym oczekiwaniom samochód sprosta. Jest niezawodny w dalekich podróżach, świetnie radzi sobie na bezdrożach, dość wysko zawieszony, ale mimo to, rewelacyjnie się trzyma na zakrętach.
~Atko
Sedan 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Mam nietypową wersję amerykańska, mianowicie Subaru Impreza GC z 1995 roku, napęd na przód, skrzynia automatyczna z beżową deską rozdzielczą i jasną tapicerką. Samochodem jeżdżę od 5 lat, zrobiłam nim w tym czasie około 67000 kilometrów.
~imprezka
Kombi 1.8 i 4WD 103KM 76kW
polecam - samochodem nie poscigasz sie na ulicach w lecie, natomiast w zimie na sniegu - zadne FWD lub RWD nie ma szans z tym samochodem (mimo ze tylko 103KM), do lekkiego terenu idealne
~imprezka
Kombi 1.8 i 4WD 103KM 76kW
polecam - samochodem nie poscigasz sie na ulicach w lecie, chyba ze spadnie snieg - zadne FWD lub RWD nie ma szans na sniegu z tym samochodem (mimo ze tylko 104KM), do terenu idealne
~p1t2r3@interia.pl
Kombi 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Jeszcze czegoś takiego nie doświadczyłem. Wspaniałe wrażenia pod każdym względem. Elastyczny to jest mało powiedziane ten silnik nie wie ze moana być nieelastycznym! A mój to tylko 1.8! Kultura pracy?? - to Boxer ja jestem zauroczony plus jak się wkreca na obroty! (Silnik)
~mikhohensee@gmail.com
Kombi 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Kupiłem do pracy i katowałem w różnych warunkach.Najlepszy i najtrwalszy samochód jakim jeździłem. Na polnych drogach i w błocie bez porównania z innymi osobówkami. W ciężki teren polecam Uaza. W trasie bez zarzutów. Cała Europa zjechana bez jednej usterki.
~volto_san@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Auto to kupilem zupelnym przypadkiem sam na nim zrobilem 70 tys i tak na dobra sprawe nic w niego nie wkladalem niestety ma jedna wade (zalete) byl juz na gaz przerobiony i niestety na benzynie glupieje wiec trzeba jezdzic praktycznie tylko na gazie ale za to pali 12,5 lit.gazu przy predkosciach 180km/h ciaglej jazdy wiec sami widzicie ile zostaje w portfelu:)
~Impreza
Kombi 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Bardzo fajny silnik, ladnie brzmi, dość elastyczny, niezle sobie radzi jak na 4x4... Jestem fanem SUBARU i oczywiście uważam, ze jedyny słuszny silnik to najmocniejszy. (Silnik)
~Pawlo
Kombi 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Na dość duży przebieg auto nie wymaga żadnych napraw. Mój egzemplarz ma jedną wadę pożera olej i to dużo. Jeździ tylko na lpg nawet zimą. Drobna korozja też jest ale nie ma tragedii, widać że kiedyś ktoś już przy nim rzeźbił. Zalety to super rozłożenie napędu. Moc jak ciągniesz na obrotach to nawet idzie. Spalanie: Pb- średnio ok 12 L Lpg: normalna jazda praktycznie trasa 11 L do 120 km/h, 16 L to przy zabawie na szutrach. :)
~xyz
Kombi 1.8 i 4WD 103KM 76kW
Super auto, niezawodne, wszędzie wjedzie. Radośc z jazdy zimą i w trudniejszym terenie, bezcenne.