Lista ocen Subaru Impreza I (8)

~Kuba
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 218KM 160kW
Super samochód. Idealny samochód do jazdy na codzień jak i do sportów samochodowych. Spalanie mogłoby być mniejsze ale cóż takie są uroki jeżdżenia autem z tak mocnym silnikiem.
~tosemjo
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 218KM 160kW
jak dla mnie kwintesencja samochodu , znacie to uczucie wychodzisz z domu 5 rano trzeba jechać do pracy zimno, wręcz podle patrzysz na gieteka i już się micha cieszy, wsiadasz odpalasz i nagle życie jest piękne
~666
Kombi 2.0 Turbo GT 4WD 218KM 160kW
Prawie super. Mogło by być trochę więcej momentu obrotowego przy niższych obrotach, ale od 3500 to już rakieta (Silnik)
~G.N. /grzesiania@interia.pl/
Kombi 2.0 Turbo GT 4WD 218KM 160kW
Szkoda tylko, że ma już 10 lat. Kupiłbym chętnie taki nowy, ponieważ stylistyka nowych subaru wydaje mi się cokolwiek obrzydliwa...
~Marek Popielecki
Kombi 2.0 Turbo GT 4WD 218KM 160kW
Nawet w bardzo niskich temp. autko szybko sie nagrzewa, a w lato klima rownie szybko chlodzi. (Wentylacja i ogrzewanie)
~radek862 (radek862@poczta.onet.pl)
Kombi 2.0 Turbo GT 4WD 218KM 160kW
Poprawki oprogramowania przeprowadzone w DOBRYM warsztacie (maptek,Poznań) zmieniają tą ocenę na doskonale :) (Silnik)
~subaru 4ever
Sedan 2.0 Turbo GT 4WD 218KM 160kW
1998r. jestem 2 wlascicielem od 6 lat jedyne co musialem wymienic to termostat zaliczam to jako drobiazg... (Bezawaryjność (drobiazgi))
~da
frajda z jazdy