Lista ocen Subaru Outback I (9)

~Zenek
Kombi 2.5 156KM 115kW
zakochalem sie w tym aucie zaraz po odpaleniu silnika :)... w sumie został już przez kogoś dość dokładnie opisany, ja mam tylko skrzynię manualną, która nie sprawia żadnych problemów, może trochę zbyt mała dynamika jak na 150 KM, ale może tez dlatego że poprzednio jezdziłem autem mocniejszym i lżejszym... jednak dźwięk boxera bezcenny
~thomas63
Kombi 2.5 156KM 115kW
Japońska perfekcja w najdrobniejszych szczególach. Niedościgniony wzór dla aut europejskich. Auto dla osób, które cenią sobie auta dyskretne, bezpieczne i niezawodne, a przy tym komfortowe.
~Jędrzej
Kombi 2.5 156KM 115kW
Bardzo solidny samochód. Mimo wieku i kilometrów sprawia wrażenie prawie nowego, gdyby nie liczne odpryski na lakierze. Jeździ gładko i przyjemnie, nic nie stuka, nie trzeszczy, nie wyje... Ani śladu rdzy!! Bardzo pakowny, choć przy 200 kg w bagażniku i czterech osobach siedział prawie na odbojach i nawet najmniejsze garby dobijały. Za to nawet wtedy nie zawadzał podłogą ani rurą o nierówny teren.
2,1
~rom7022
Kombi 2.5 156KM 115kW
jeden z najgorszych samochodów jakich miałem,brak mechaników którzy znaja się na subarynie,jak dasz do naprawy to gwarantuję nie naprawia a jeszcze uszkodzą,czesci kosmos ,samochód kosztował mnie w 2013 7 tys włozone koło 20 tys miało byc oczko w głowie a zostało oczko w d..u..p...i...e.chcesz kupic najpierw poszukaj mechanika,w tym czasie zrobiłem budę silnik z głowica ale na skrzyni biegów poległ, zaprowadziłem za stodołę i strzeliłem mu w...
~Sub4ever
Kombi 2.5 156KM 115kW
W ciągu 40 lat i 2mln km miałem może ze 40 aut: volva, alfy, francuzy i niemce, japońce, nawet land rovera. Subaru to NAJDOSKONALSZE auto jakim kiedykolwiek jeździłem! Pod każdym względem
~Greasebeast
Kombi 2.5 156KM 115kW
Poza paroma zagadkami (włączanie spryskiwaczy i świateł postojowych)wszystko ekstra. (Ergonomia)
~canidus
Kombi 2.5 156KM 115kW
spalanie na poziomie 10 litrów jest bardzo zadowalające szczególnie patrząc na osiągi. części są trochę drogie ale wszystko solidnie trzyma się kupy i raczej nic się nie psuje z innego powodu niż zużycie. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Zefir22
~ANDRZEJ